• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار ویژه

کد خبر : 27884 - تاریخ انتشار : دوشنبه 04 دی 1396 - ساعت: 15:35

چاپ
وحید جلیلی: بازیگران را تهدید کردند تا در فیلم علیه داعش بازی نکنند!

وحید جلیلی: بازیگران را تهدید کردند تا در فیلم علیه داعش بازی نکنند!


جشنواره عمار در ویترین خود رنگین‌کمانی جذاب و شوق‌انگیز از فیلمهایی خواهد بود علی‌رغم میل جریان غربزده و سرسپرده به آمریکا ساخته شده است.

به گزارش میانخبر، در جشنواره امسال شاهد صریح‌ترین فیلم‌های انتقادی در مسائل اجتماعی، فرهنگی و سیاسی خواهیم بود اما در کنار آن داشته‌های ملت و قهرمانی‌های آن نیز به تصویر کشیده می‌شود. چنین هنری هنر مردمی است هنری که داشته‌های مردم را به رخ بکشد و در کنار آن آسیبها را نیز نمایش بدهد.

جلیلی درباره بخشهای گوناگون جشنواره امسال گفت: یکی از مهمترین ویژگیهای جشنواره عمار رفتن به سمت عدالت رسانه‌ای و عدالت فرهنگی در معنای کامل آن است. متاسفانه بسیاری از پوشه‌ها وجود دارد که سانسور می‌شود برای مثال جریان روشنفکرنما تلاش می‌کند تا از ساخت فیلم علیه داعش جلوگیری کند. یکی از سینماگران معروف به ما می‌گفت که بازیگران را برای بازی در فیلم علیه داعش تهدید کرده‌اند امروز به برکت انقلاب اسلامی سینمای کثیف زمان محمدرضاشاه به تراز بسیار بالایی رسیده است. در حالی که خیلی‌ها تلاش می‌کنند تا آنچه که مردم ایران کسب کرده‌اند علیه سلطه‌گردان به کار برده نشود و این موضوع باعث تاسف است.

جشنواره عمار در ویترین خود رنگین‌کمانی جذاب و شوق‌انگیز از فیلمهایی خواهد بود علی‌رغم میل جریان غربزده و سرسپرده به آمریکا ساخته شده است. هزاران اکران کننده در سراسر کشور این فیلم‌ها را برای مردم معرفی و اکران می‌کنند. در همین بخش باید گفت که فیلم‌ها موضوعات مختلفی دارند بسیاری از موضوعاتی که خط قرمز برای جریان روشنفکری است، توسط جریان انقلابی به تصویر کشیده شده و از این خط قرمزها عبور کرده است. باید اذعان داشت که روند رو به رشد و رویش سینمای انقلاب اسلامی کاملا واضح است و نسبت به سال گذشته شاهد رشدی منطقی هستیم.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : وحید جلیلی: بازیگران را تهدید کردند تا در فیلم علیه داعش بازی نکنند!
دیدگاه شما در مورد : وحید جلیلی: بازیگران را تهدید کردند تا در فیلم علیه داعش بازی نکنند!

وحید جلیلی: بازیگران را تهدید کردند تا در فیلم علیه داعش بازی نکنند! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ