• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار ویژه

کد خبر : 27886 - تاریخ انتشار : دوشنبه 04 دی 1396 - ساعت: 15:41

چاپ
روایت‌ سردار سلیمانی‌ از شنود مکالمات‌ وهابی‌ها

روایت‌ سردار سلیمانی‌ از شنود مکالمات‌ وهابی‌ها


سردار سلیمانی همچنین در بخش دیگری از این فیلم که مربوط به یکی از سخنرانی های گذشته وی است، از کیفیت دیپلماسی هم سخن می‌گوید: «اگر برخی امور با دیپلماسی قابل حل بود هیچ کس مصلح‌تر از امام حسین(ع) و امام علی(ع) نبوده است

به گزارش میانخبر، صفحه اینستاگرام منتسب به فرمانده نیروی قدس سپاه روایتی ازسردار سلیمانی درباره شنود وی از چند جوان وهابی را منتشر کرده است.

سرلشکر قاسم سلیمانی در این فیلم می گوید: چند جوان وهابی با هم قهر کرده بودند. دلیل قهر این ها شوق برای اجرای عملیات انتحاری بود: «من نمونه هایی دیدم و می شنیدم از شنود بین چند جوان وهابی ،دعوا بود، قهر کرده بودند .فرمانده شان می خواست مشکل شان را حل کند می خواست آن ها از یک جبهه به جبهه دیگری بروند. حرف شان چی بود ؟حرف شان این بود که نوبت من بوده که من عمل انتحاری انجام بدهم اما این نوبت من را به دیگری واگذار کرده است.»

اگر برخی امور با دیپلماسی قابل حل بود هیچ کس مصلح‌تر از امام حسین(ع) و امام علی(ع) نبوده است
سردار سلیمانی همچنین در بخش دیگری از این فیلم که مربوط به یکی از سخنرانی های گذشته وی است، از کیفیت دیپلماسی هم سخن می‌گوید: «اگر برخی امور با دیپلماسی قابل حل بود هیچ کس مصلح‌تر از امام حسین(ع) و امام علی(ع) نبوده است. میخ دیپلماسی با هر چکشی به سنگ سخت این موضوع [مقابله با تروریست‌ها] فرو نمی‌رود. با دشمنی که تو را واجب‌القتل می‌داند؛ امکان دیپلماسی وجود دارد؟ این جا جهاد می‌خواهد.»


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : روایت‌ سردار سلیمانی‌ از شنود مکالمات‌ وهابی‌ها
دیدگاه شما در مورد : روایت‌ سردار سلیمانی‌ از شنود مکالمات‌ وهابی‌ها

روایت‌ سردار سلیمانی‌ از شنود مکالمات‌ وهابی‌ها تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ