• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27893 - تاریخ انتشار : شنبه 16 دی 1396 - ساعت: 21:10

چاپ
حسین طبری شهردار سورک شد

عضو شورای شهر سورک خبر داد

حسین طبری شهردار سورک شد


علیجان علیخانی از انتخاب حسین طبری از طرف شورای شهر سورک به‌عنوان شهردار این شهر خبر داد.

به گزارش میانخبر، علیجان علیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از انتخاب حسین طبری از طرف شورای شهر سورک به‌عنوان شهردار این شهر خبر داد.

وی با بیان اینکه ابوالفضل سبک‌روح شهردار قبلی چندی قبل استعفا داده بود و زمان مناسب انتخاب شهردار آغاز شورای دوره پنجم بود به همین دلیل در این زمان گزینه‌های تصدی این پست زیاد نبودند، اظهار کرد: اولویت شورا گزینه بومی بود که در نهایت حسین طبری را برای تصدی شهرداری سورک انتخاب کرد.

عضو شورای شهر سورک، خاطرنشان کرد: تمام تلاش و کوشش شورای شهر و شهرداری ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و فراهم کردن نیازهای اجتماعی و شهروندی آنها است.

به گزارش میانخبر، حسین طبری عضو و رئیس فعلی شورای شهر سورک، دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه علم و صنعت که در دوره قبلی شورای شهر نیز حضور داشت.

حضور حسین طبری در شهرداری سورک باعث ورود غفار وفایی نفر ششم انتخابات به شورای شهر می‌شود، همچنین وی عضو شورای دوره چهارم نیز بوده است.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • یکشنبه 17 دی 1396 - 09:13 محمد

    واقعا واسه مردم سورک متاسفم اونا شورا انتخاب کردن غافل از اینکه شوراشون دنبال جمع کردن رزومه واسه مثلا کاندید نمایندگی مجلسه آخه تا کی تا کی میخوایم گول این شعار های یه سری آدم قبل انتخابات شورا رو بخوریم

    پاسخ به نظر
    + 2 - 1
دیدگاه شما در مورد : حسین طبری شهردار سورک شد

حسین طبری شهردار سورک شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ