• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27935 - تاریخ انتشار : سه شنبه 19 دی 1396 - ساعت: 09:34

چاپ

تندیس امین الضرب به محمدجواد ظریف اهدا شد


وزیر امور خارجه گفت: با وجود این مردم است که تنها کشور آرام و امن در منطقه هستیم و به همین دلیل است که باید نظر مردم، دیدگاه مردم، انتقاد مردم و اعتراض مردم را با گوش جان بشنویم.

به گزارش میانخبر,محمد جواد ظریف در مراسم اعطای نشان امین الضرب به کارآفرینان برتر و تجلیل از پیشکسوتان عرصه اقتصاد که در تالار وحدت گفت: ما در این کشور هر چه داریم از جمله امنیت، رفاه، توسعه، آرامش از مردم داریم. مردم ما همانطور که امام راحل فرمودند ولی نعمتان ما هستند و به خاطر این مردم است که ما امروز در دنیا سربلند هستیم و به خاطر این مردم است که تنها کشور آرام و امن در منطقه هستیم و به همین دلیل است که باید نظر مردم، دیدگاه مردم، انتقاد مردم و اعتراض مردم را با گوش جان بشنویم.

وزیر امور خارجه کشور بیان داشت: همین مردمی که خط خودشان را از خشونت و از برهم زدن کشور جدا کردند و می کنند و هیچگاه در کنار خشونت نخواهند ایستاد. 

وی افزود: این مردم  همواره از ما جلوتر بوده‌اند و بعضی وقت ها که سابقه روابط سیاسی ایران با برخی کشورها را نگاه می کنیم می بینیم که سابقه روابط سیاسی بخش کوچکی از سابقه روابط تجاری ایران  و کشورهای مختلف است و بازرگانان ما همواره در انتقال فرهنگ ایرانی و دیدگاه های ایران پیشگام بوده اند و حتی  پیشگام در بردن دین و آیین و مرام بودند. 

وی افزود: نقش بخش خصوصی در گذشته کشور برجسته بوده و نقش کارآفرینان در آینده کشور برجسته خواهد بود.

در این مراسم تندیس امین الضرب به محمدجواد ظریف اهدا شد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : تندیس امین الضرب به محمدجواد ظریف اهدا شد
دیدگاه شما در مورد : تندیس امین الضرب به محمدجواد ظریف اهدا شد

تندیس امین الضرب به محمدجواد ظریف اهدا شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ