• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27983 - تاریخ انتشار : سه شنبه 19 دی 1396 - ساعت: 12:57

چاپ

تعدیل نیرو در شورای شهر تهران


عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر ۳۵۰ نیرو در شورا فعالیت می‌کنند،گفت: این تعداد نیروها باید به ۱۴۰ نفر برسد و به همین دلیل به زودی تعدادی این نیروها جابه‌جا و به شهرداری بازخواهند گشت.

به گزارش میانخبر،محمود میرلوحی با اشاره به جذب نیرو در شورای شهر تهران در دوره گذشته، اظهار کرد: متاسفانه در دوره قبل بدون ضوابط و مقررات نیروهای زیادی در شورا به کار گرفته شد.

به گزارش تسنیم، وی تصریح کرد: این اقدام از سوی معاونت اداری و اجرایی شورای شهر تهران در دوره گذشته مشکلات بسیاری را برای این دوره ایجاد کرده است ضمن اینکه تعدیل کردن نیروها نیز کار سخت و دشواری خواهد بود.

میرلوحی بیان کرد: در دوره چهارم شورای شهر تهران، 500 نفر به پرسنل شورا افزوده شد و در این زمینه باید پاسخگو باشند که این تعداد در حال حاضر به 350 نفر کاهش پیدا کرده است.

عضو شورای شهر تهران گفت: شورای شهر تهران با توجه به نوع فعالیتش نیاز به 140 نیرو دارد و این در حالی است که شورای پنجم با توجه به شرایط با مشکل جدی برای به‌کارگیری نیروها روبرو است.

وی تصریح کرد: بر اساس مصحلت شهر و صرفه جویی، شورای شهر تهران چاره ‌ای جز جابه‌جایی نیروها نداریم چرا که بر اساس قوانین و مقررات شورای شهر نیاز به 140 نیرو دارند اما در حال حاضر 350 نفر در این نهاد به کارگیری شده اند.

میرلوحی گفت: در تعدیل نیروها و جابه‌جایی آنها مسائل مختلف اجتماعی و اقتصادی افراد مورد توجه قرار خواهد گرفت و اعلام کردیم که این افراد به شهرداری برگردند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا با توجه به حجم بالای پرسنل در شورا مجددا نیروهای جدیدی جذب شده است،گفت: به هر حال قرار نیست که ما با نیروهای دوره قبل فقط کار کنیم!


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : تعدیل نیرو در شورای شهر تهران
دیدگاه شما در مورد : تعدیل نیرو در شورای شهر تهران

تعدیل نیرو در شورای شهر تهران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ