• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27988 - تاریخ انتشار : سه شنبه 19 دی 1396 - ساعت: 23:13

چاپ
بنیاد مسکن و هلال احمر در شهرستان مستقر شوند

فرماندار میاندورود خواستار شد؛

بنیاد مسکن و هلال احمر در شهرستان مستقر شوند


فرماندار میاندورود با انتقاد از مستقر نشدن بعضی از ادارات در میاندورود، خواستار حضور بنیاد مسکن و هلال احمر در شهرستان شد.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در جلسه شورای اداری میاندورود با بیان اینکه تاکید امام به وحدت بود، اظهار کرد: تعامل، همکاری و وحدت رویه در شهرستان باعث شد که در بعضی از حوزه به نتیجه مطلوب برسیم.

وی به خسارت کشاورزان به وسیله سیلاب در سال‌های گذشته اشاره کرد و گفت: 17 کلومتر از انهار را لایروبی کردیم تا در مواقع سیلاب باعث خسارت به کشاورزان نشود.

فرماندار میاندورود با اشاره به کمبود آب کشاورزی، خاطر نشان کرد: 800 هکتار از زمین‌های کشاورزی ما دچار استرس آبی هستند واگرآب بندان 60 هکتاری که در منطقه وجود دارد به ما اختصاص داده شود این مشکل را برطرف می‌کنیم.

این مسئول تصریح کرد: برای جلوگیری از خسارت سیل در روستای جامخانه که از زمین‌های شیبدار منطقه نشات می‌گرفت تغییر الگوی کشت را با هزینه نزدیک به دو میلیارد تومان به اجرا گذاشتیم.

قادری با تاکید بر اینکه جاده محور توسعه همه جااست، افزود: نزدیک به 10 کیلومتر از جاده بخش گهرباران تعریض شد و نیاز است این بخش از بن بست با تکمیل پل فرح آباد به گهرباران خارج شود.

وی با انتقاد از مستقر نشدن بعضی از ادارات در میاندورود، خواستار حضور بنیاد مسکن و هلال احمر در شهرستان شد.مطالب مرتبط با : بنیاد مسکن و هلال احمر در شهرستان مستقر شوند
دیدگاه شما در مورد : بنیاد مسکن و هلال احمر در شهرستان مستقر شوند

بنیاد مسکن و هلال احمر در شهرستان مستقر شوند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ