• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 27989 - تاریخ انتشار : سه شنبه 19 دی 1396 - ساعت: 23:15

چاپ
میاندورودی که نه آب دارد نه جاده را از جمع مناطق محروم خارج کردند

رئیس شورای شهرستان میاندورود:

میاندورودی که نه آب دارد نه جاده را از جمع مناطق محروم خارج کردند


رئیس شورای شهرستان میاندورود، اظهار کرد: میاندورود نه آب مناسب دارد نه جاده با این حال نمی‌دانیم چرا از جمع مناطق محروم خارج شد.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در جلسه شورای اداری میاندورود، اظهار کرد: شهر سورک پارامترهای لازم به‌عنوان مرکز شهرستان را ندارد و روستایی است بزرگ به نام شهر که نیاز به توجه بیشتری از سوی مسئولان دارد.

وی تاکید کرد: 9 کیلومتر ساحل داریم که می‌توان در زمینه جذب گردشگر و ایجاد اشتغال بهره مناسب برد اما جاده نامناسب است و روشنایی نیز در این مسیر وجود ندارد.

امام جمعه میاندورود، بیان کرد: میاندورود قطب مرکبات استان است با این وجود سردخانه و صنایع تبدیلی نداریم که با احداث آن می‌توان اشتغال زیادی ایجاد کرد.

رئیس شورای شهرستان میاندورود نیز در این جلسه، گفت: در بخش کشاورزی برای جلوگیری از هدررفت آب نیاز است آبروها را بتنی کنیم.

سیدمحمد کاظمی، خاطرنشان کرد: میاندورود دارای 3 هزار هکتار سطح زیرکشت گندم، 8 هزار هکتار شالیزار، 3 هزار هکتار گلزار و نزدیک به 8 هزار هکتار باغ مرکبات است.

وی با انتقاد از خارج کردن میاندورود از مناطق محروم، گفت: میاندورود نه آب مناسب دارد نه جاده با این حال نمی‌دانیم چرا از جمع مناطق محروم خارج شد.

کاظمی با اشاره به مشخص نبودن بودجه شوراها در روستاها، اظهار کرد: هیچ کمک ریالی از طریق استانداری به شوراها نمی‌شود و اعضای شورا از جیب خود هزینه می‌کنند.مطالب مرتبط با : میاندورودی که نه آب دارد نه جاده را از جمع مناطق محروم خارج کردند
دیدگاه شما در مورد : میاندورودی که نه آب دارد نه جاده را از جمع مناطق محروم خارج کردند

میاندورودی که نه آب دارد نه جاده را از جمع مناطق محروم خارج کردند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ