• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 27999 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 دی 1396 - ساعت: 17:32

چاپ

آغاز به‌کار سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور


مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور کار خود را آغاز کرد.

به گزارش میانخبر،فضل الله ایرجی‌کجوری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری  گفت: سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور کار خود را آغاز کرد.

وی افزود: این جشنواره هر ساله در چهار مرحله دانشگاهی، منطقه‌ای و سراسری بین دانشجویان دانشگاه‌های تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سراسر کشور برگزار می‌شود، که برگزیدگان آن در نهایت به مرحله ملی که شامل دانشگاه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی، پیام‌نور، فنی و حرفه‌ای، جامع علمی کاربردی، فرهنگیان، علوم و معارف قرآن کریم است، راه می‌یابند.

ایرجی ادامه داد: این جشنواره شامل بخش‌های آوایی، معارفی، هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری است که در مجموع در 6 بخش و 33 رشته برگزار می‌شود.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم اظهار داشت: زمان برگزاری مرحله دانشگاهی، بخش آوایی (قرائت تحقیق و قرائت ترتیل) بهمن و اسفند1396 و بخش معارفی در 7 اسفند 1395 به صورت همزمان در تمام دانشگاه‌ها و موسسات غیرانتفاعی برگزار می‌شود. مرحله منطقه ای اردیبهشت ماه 1397، مرحله سراسری تابستان 1397 و نیز مرحله ملی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آبان ماه 1397 برگزار خواهد شد.

 


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : آغاز به‌کار سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور
دیدگاه شما در مورد : آغاز به‌کار سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور

آغاز به‌کار سی و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ