• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28005 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 دی 1396 - ساعت: 17:43

چاپ

قوای سه‌گانه با عملکرد صحیح مانع ایجاد زخم بر پیکره کشور شوند


نماینده مردم قائمشهر در مجلس گفت: اگر مجلس قانون‌گذاری صحیح، دولت اجرای مدبرانه و دستگاه قضا در برخورد با متخلفان قوی عمل کند، زخمی بر پیکره جامعه ایجاد نمی‌شود که دشمنان را به طمع بیندازد.

به گزارش میانخبر،سیدعلی ادیانی‌راد نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خصومت‌ کردن ویژگی دشمن است گفت: مطالبه دیروز رهبری از قوای سه‌گانه درباره مداوا کردن زخم‌ها و حتی فراتر از آن پیشگیری از ایجاد زخم مسئولیت این قوا را سنگین می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن طبیعتاً موج‌سواری کرده و منتظر ایجاد زخم بر پیکر جمهوری اسلامی می‌نشیند، اظهار داشت: اعتراضات مردم و اتفاقات پس از آن در چند شهر طی دوران ریاست جمهوری آقای هاشمی رفسنجانی، آشوب‌های سال 78، فتنه 88 و نیز حوادث اخیر کشور نشان می‌دهد که زخم‌هایی در کشور ایجاد شده است.

ادیانی راد با تشبیه دشمن به کرکس و لاشخور، گفت: آنها هر کجا احساس کنند که شیری در سن کهنسالی قرار گرفته است‌، جرات پیدا کرده و به وی حمله می کند همانطور که دشمنان جمهوری اسلامی هم هر زمان تصور کنند که می‌توانند ضربه‌ای وارد کنند معطل نمی‌مانند.

وی افزود: اگر نمایندگان مجلس در حوزه تقنین صحیح عمل کنند، دستگاه اجرا به دور از قبیله‌سالاری و اشرافی‌گری مدیریت مدبرانه‌ای بر کشور داشته باشند و دستگاه قضا در پاکسازی معدود قضات کج‌‌دست و نیز برخورد با متخلفان و پیشگیری از وقوع جرم قوی عمل کند، اساساً زخمی بر پیکره جامعه اسلامی ایجاد نمی‌شود که دشمنان را به طمع بیندازد.

نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی که برآمده از فریادهای الله‌اکبر مردم و خون شهدا در طول تاریخ اسلام است نباید با بی‌تدبیری‌ها و قصور در وظایف لکه‌دار شود.

 


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : قوای سه‌گانه با عملکرد صحیح مانع ایجاد زخم بر پیکره کشور شوند
دیدگاه شما در مورد : قوای سه‌گانه با عملکرد صحیح مانع ایجاد زخم بر پیکره کشور شوند

قوای سه‌گانه با عملکرد صحیح مانع ایجاد زخم بر پیکره کشور شوند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ