• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28012 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 دی 1396 - ساعت: 23:05

چاپ

سال ۹۷ فشار اقتصادی بر مردم را کم می‌کنیم


عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: نهایت تلاش اعضای کمیسیون تلفیق این است که لایحه بودجه سال آینده کمترین فشار اقتصادی را بر روی زندگی مردم وارد کند.

به گزارش میانخبر،شهروز برزگر عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 97 با بیان اینکه نهایت تلاش اعضای کمیسیون تلفیق این است که لایحه بودجه سال آینده کمترین فشار اقتصادی را بر روی زندگی مردم وارد کند، گفت: با تدابیری که در کمیسیون تلفیق اتخاذ شده و با ردیف بودجه‌ای که در لایحه 97 برای اشتغال جوانان از سوی دولت تعریف شده است،‌ امیدواریم که در سال آینده بیش از یک میلیون  نفر نیروی جدید وارد بازار کار شوند.

وی با اشاره به پتانسیل‌های اقتصادی کشور تصریح کرد‌: براساس گزارش نهادهای بین‌الملی، ایران تا 10 سال آینده تبدیل به امن‌ترین کشور برای سرمایه گذاری خارجی می‌شود و ما امروز شاهد هستیم که به دلیل نیروی کار ارزان و امنیت بالای کشور، شرکت‌های خارجی نسبت به سرمایه گذاری در ایران اعلام آمادگی کرده‌اند.

برزگر با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در برخی شهرهای کشور گفت:‌ دشمنان ایران که از  پتانسیل‌های بالای ایران برای سرمایه‌گذاری خارجی به خوبی آگاه هستند قصد دارند تا با ایجاد ناامنی در کشور نظر شرکت‌های خارجی را نسبت به سرمایه گذاری در ایران تغییر دهند.

نماینده مردم سلماس در مجلس با بیان اینکه ملت ایران از اتفاقات سال 88 این تجربه را کسب کرده‌اند که هرگونه ناامنی در کشور در نهایت به  منافع ملی آسیب می‌رساند خاطر نشان کرد‌: حضور پرشور مردم در محکومیت اقدامات برخی اغتشاش گران باعث شد تا نقشه‌ کشورهای استعمارگر به ویژه آمریکا در ناامن سازی کشور کاملا خنثی شود.


منبع : تسنیم

مطالب مرتبط با : سال ۹۷ فشار اقتصادی بر مردم را کم می‌کنیم
دیدگاه شما در مورد : سال ۹۷ فشار اقتصادی بر مردم را کم می‌کنیم

سال ۹۷ فشار اقتصادی بر مردم را کم می‌کنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ