• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28059 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 دی 1396 - ساعت: 12:31

چاپ

پشت پرده ماجرای جهانگیری و صداوسیما چه بود؟


جهانگیری می‌گوید صداوسیما به او فرصت حرف زدن نداده، صداوسیما می‌گوید جهانگیری خودش نیامده و ...

به گزارش میانخبر،جهانگیری می‌گوید صداوسیما به او فرصت حرف زدن نداده، صداوسیما می‌گوید جهانگیری خودش نیامده و حالا روشن شده همه چیز به زیاده‌خواهی آقای معاون اول برمی‌گردد. 
 

اسحاق جهانگیری، معاون رئیس‌جمهور به تازگی گلایه کرده که صداوسیما فرصتی در اختیار او قرار نداده تا با مردم حرف بزند: «صداوسیما نمی‌تواند در انحصار یک گروه محدود تندرو قرار بگیرد. من به عنوان یکی از مسئولین گفتم که می‌خواهم با مردم صحبت کنم، گفتند نمی‌شود و بهانه مشکل فنی آوردند. رسانه ملی باید در خدمت کل مردم حتی معترضین قرار بگیرد.» ‌اتفاقی که جهانگیری می‌گوید، عجیب می‌نماید. مگر می‌شود تریبون رسانه ملی در اختیار معاون اول رئیس‌جمهور قرار نگیرد؟!
 
اما مدیر شبکه توضیحات دیگری هم دارد. او می‌گوید: «‌شنبه شب برنامه نگاه یک به درخواست آقای جهانگیری به وی اختصاص پیدا کرد اما در آخرین ساعات او در برنامه حضور پیدا نکرد و ما مجبور شدیم «نگاه یک» این هفته را از جدول پخش حذف کنیم. مذاکراتی که دراین زمینه صورت گرفته شفاف است و در صورت نیاز بیان خواهد شد.» ‌مدیر شبکه یک سیما با بیان اینکه آغوش صدا و سیما همواره برای میزبانی دولتمردان باز بوده و هست، تصریح کرد: «از ابتدای امسال تاکنون مسئولان دولت بیش از ۲ هزار ساعت مهمان برنامه‌های صدا وسیما بوده‌اند و این روند ادامه دارد. سازمان صدا و سیما همین امروز هم آماده است در هر برنامه‌ای که آقای معاون اول بخواهد میزبان وی باشد.»
 

اما ماجرا آنچنان که یک فعال رسانه‌ای نوشته، به گونه‌ای دیگر بوده است: «جهانگیری به جد از صدا و سیما خواسته بود برای گفت‌وگوی او همه امکانات یک استودیو را به دفترش ببرند یعنی یک واحد سیار چهار دوربینه و یک اس ان جی با حدود 60 نفر عوامل و کلی هزینه اما صدا و سیما تأکید کرد طبق پروتکل این کار فقط برای سران قوا انجام می‌شود و آقای معاون اول باید در استودیوی سازمان حضور یابد. علی عسگری، رئیس سازمان صداوسیما دوبار قبل هم به دلیل اینکه از سوی دولتی‌‌ها به کارشکنی متهم نشود با درخواست جهانگیری موافقت کرد اما این بار دیگر نگذاشت این کار که کلی هزینه بر جای می‌گذارد به رویه تبدیل شود لذا جلوی این اقدام ایستادگی كرد.»


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : پشت پرده ماجرای جهانگیری و صداوسیما چه بود؟
دیدگاه شما در مورد : پشت پرده ماجرای جهانگیری و صداوسیما چه بود؟

پشت پرده ماجرای جهانگیری و صداوسیما چه بود؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ