• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28108 - تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 - ساعت: 17:03

چاپ
پرداخت 42 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان در سایت بهین یاب در 9 ماهه نخست سال

مدیر جهاد کشاورزی میاندورود خبر داد

پرداخت 42 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان در سایت بهین یاب در 9 ماهه نخست سال


مدیر جهاد کشاورزی میاندورود از پرداخت 42 میلیارد ریال تسهیلات در 9 ماهه نخست سال جاری به متقاضیان ثبت نامی در سایت بهین یاب این شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر، سیدشبر موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از پرداخت 42 میلیارد ریال تسهیلات در 9 ماهه نخست سال جاری به متقاضیان ثبت نامی در سایت بهین یاب این شهرستان خبر داد.

وی اظهار کرد: تاکنون 42 طرح از مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان میاندورود برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شدند که 9 طرح با اعتبار 42 میلیارد ریال تسهیلات دریافت کردند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان میاندورود، خاطرنشان کرد: برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و حمایتی دولت از تولیدات داخلی و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و احیای بنگاه‌های تولیدی کوچک و متوسط که غیرفعال یا نیمه فعال هستند، از ابتدای امسال تاکنون 71 بهره بردار بخش کشاورزی این شهرستان برای دریافت تسهیلات بانکی بسته رونق تولید در سایت بهین یاب ثبت نام کردند.

موسوی تصریح کرد: 49 پرونده پس از بررسی و انجام کارهای کارشناسی در کمیته بررسی طرح در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان تأیید شدند و به کارگروه استان فرستاده شدند که 9 طرح مربوط به صنایع تبدیلی، 40 طرح مربوط به دام و طیور است.مطالب مرتبط با : پرداخت 42 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان در سایت بهین یاب در 9 ماهه نخست سال
دیدگاه شما در مورد : پرداخت 42 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان در سایت بهین یاب در 9 ماهه نخست سال

پرداخت 42 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان در سایت بهین یاب در 9 ماهه نخست سال تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ