• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28119 - تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1396 - ساعت: 20:04

چاپ

عملیات پلیس فتای اصفهان برای مقابله با 480 سایت فروش داروهای غیرمجاز در کشور


رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان از اجرای عملیات ویژه شناسایی و مقابله با 480 سایت فروش داروهای غیر مجاز در کشور خبر داد.

به گزارش میانخبر،سید مصطفی مرتضوی اظهار داشت: یکی از اقدامات شاخصی که توسط کارشناسان پلیس فتای استان انجام می‌شود اجرای طرح مقابله با فروش داروهای غیر مجاز در فضای مجازی است.

وی افزود: در همین زمینه عملیات ویژه‌ای در قالب مرحله دهم طرح «پانجی آ» که یک طرح بین‌المللی است توسط کارشناسان پلیس فتای استان انجام شد و در راستای آن تعداد 480 سایت فروش داروهای غیر مجاز در سطح کشور شناسایی و با همکاری دستگاه قضائی اقدامات مقابله‌ای لازم با دائرکنندگان این سایت‌ها به عمل آمد.

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان عنوان داشت: 38 مورد از این سایت‌ها در استان اصفهان راه‌اندازی شده بودند که مأموران این پلیس طی هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری دائرکنندگان آن‌ها و ارجاع به مراجع قضایی و همچنین توقیف داروهای غیرمجاز اقدام کردند.

وی خاطرنشان کرد: فروش داروهای غیرمجاز از جمله جرایمی است که همواره در فضای مجازی به وقوع می‌پیوندد و پلیس فتای ایران براساس تعهد بین‌المللی با این گونه جرایم مقابله و مبارزه می‌کند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : عملیات پلیس فتای اصفهان برای مقابله با 480 سایت فروش داروهای غیرمجاز در کشور
دیدگاه شما در مورد : عملیات پلیس فتای اصفهان برای مقابله با 480 سایت فروش داروهای غیرمجاز در کشور

عملیات پلیس فتای اصفهان برای مقابله با 480 سایت فروش داروهای غیرمجاز در کشور تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ