• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28198 - تاریخ انتشار : سه شنبه 26 دی 1396 - ساعت: 20:58

چاپ

عباس‌زاده: عشق به هواداران نساجی مهم‌ترین دلیل بازگشتم بود/مدیون علی دایی هستم


مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: عشق به هواداران نساجی مهم‌ترین دلیل بازگشتم بود.

به گزارش میانخبر،بالاخره بعد از چند روز چشم انتظاری هواداران و باشگاه نساجی، محمد عباس‌زاده، گلزن فصل قبل این تیم و آقای گل فصل گذشته به وطن بازگشت و قرار است برای تیم نساجی به میدان رود.

این بازیکن در گفت‌و‌گو با فارس با بیان اینکه خوشحالم بعد از نیم فصل جدایی به تیم سابقم برگشتم، اظهار کرد: امیدوارم با حمایت طرفداران نساجی مازندران فصل خوبی پیش رو داشته باشیم و به لیگ برتر صعود کنیم.

محمد عباس‌زاده افزود: عشق به هواداران نساجی مهم‌ترین دلیل بازگشت من به نساجی بود چراکه دلم برای ورزشگاه مملو از تماشاگر وطنی تنگ شده است و برای بازی در قائم‌شهر لحظه شماری می‌کنم.

وی تصریح کرد: مالک و مدیرعامل باشگاه در این چند روز با صبر و حوصله زیاد پیگیر کارم بودند تا بتوانم دوباره در تیم محبوبم  بازی کنم.

مهاجم جدید تیم نساجی مازندران با بیان اینکه وظیفه خودم می‌دانم از مسؤولان باشگاه سایپا به ویژه استادم علی دایی داشته باشم که همیشه مدیونش بوده و هستم، گفت: امیدوارم در کنار سایر بازیکنان بتوانیم امسال صعود نساجی به لیگ برتر را جشن بگیریم.

فرهاد صنیعی فر، مالک باشگاه نساجی مازندران نیز از علی دایی به دلیل اینکه اجازه داد محمد عباس‌زاده در نیم فصل دوم به نساجی برود، تشکر کرد و گفت: علی دایی و باشگاه سایپا نشان دادند هنوز مرام و معرفت در ورزش وجود دارد و مردم قائم‌شهر و طرفداران نساجی هرگز این رفتار علی دایی را فراموش نخواهند کرد.

به گزارش فارس، محمد عباس‌زاده با رضایت علی دایی از تیم سایپا جدا شد و به جمع ببرهای خسته پیوست تا هواداران نساجی به آینده این تیم امیدوارتر باشند.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : عباس‌زاده: عشق به هواداران نساجی مهم‌ترین دلیل بازگشتم بود/مدیون علی دایی هستم
دیدگاه شما در مورد : عباس‌زاده: عشق به هواداران نساجی مهم‌ترین دلیل بازگشتم بود/مدیون علی دایی هستم

عباس‌زاده: عشق به هواداران نساجی مهم‌ترین دلیل بازگشتم بود/مدیون علی دایی هستم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ