• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2821 - تاریخ انتشار : دوشنبه 06 مرداد 1393 - ساعت: 00:47

چاپ

شهردار سورک خبر داد:

راه‌اندازی نخستین تاکسی شهری در میاندورود


شهردار سورک از راه‎اندازی نخستین تاکسی شهری در مرکز میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر ، عیسی ولی‌زاده با اشاره به مشکلات مردم بدلیل نبود تاکسی شهری در این شهرستان از راه‎اندازی نخستین تاکسی شهری در شهر سورک مرکز میاندورود خبر داد.

وی با بیان اینکه تاکنون با دو شرکت فعال در حوزه حمل و نقل قرارداد بسته شده است، افزود: یک شرکت تاکسی بیسیم و یک شرکت تاکسیرانی پس از انعقاد قرارداد در حال انجام مقدمات اولیه فعالیت هستند.

شهردار مرکز میاندورود به مشکلات مردم برای انتخاب سرویس مدارس همچنین تردد در سطح شهر با توجه به نبود تاکسی در گذشته اشاره کرد و افزود: با رایزنی‌های انجام شده با مالکان این دو شرکت، تاکسی‌سرویس‌های مدارس نیز در سال تحصیلی جدید فراهم شده است.

ولی‌زاده با بیان اینکه در سال‎های گذشته تلاش‎های ناکام فراوانی در سطح استانی و ملی برای راه‌اندازی تاکسی در سورک انجام شده است، بیان داشت: به دلیل منفی بودن نتیجه این تلاش‎ها و ضرورت رفع مشکل تردد مردم فعلا از اتومبیل‌های غیرعمومی و شخصی برای راه‌اندازی این ناوگان استفاده می‎شود.

این مسئول به عضوگیری این شرکت از بین رانندگان شخصی حائز شرایط اشاره کرد و افزود: سعی شده است از نیروهای بومی در این برنامه استفاده شود.

شهردار سورک اظهار داشت: برای متمایز کردن این اتومبیل‎ها و تسهیل در شناسایی آنان توسط شهروندان میاندورودی از علائم مناسب استفاده می‌شود.

وی با اشاره به ضرورت تعامل مناسب با نخبگان و صاحبان اندیشه، از همکاری و هم‌اندیشی با این افراد استقبال کرد و بیان داشت: توسعه و آبادانی نیاز به تعامل همه‌جانبه شهروندان و مسئولان دارد به همین دلیل دست نخبگان و جوانان را به گرمی می‎فشاریم.

این مسئول با اشاره به تلاش‎های شهرداران گذشته برای ارائه مناسب‎ترین خدمات به مردم و رفع کاستی‎ها، گفت: از نظرات، پیشنهادات و انتقاداتی که با هدف توسعه شهر ارائه ‎شود استقبال می‌کنیم.

ولی‌زاده در پایان تاکید کرد: برای رسیدن به هدف و داشتن شهری زیبا از همه گروه‌ها و اقشار دعوت به عمل می‎آید و برای دست یافتن به مقصود ایده، خلاقیت، صبر و تلاش نیاز است.مطالب مرتبط با : راه‌اندازی نخستین تاکسی شهری در میاندورود
برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • دوشنبه 06 مرداد 1393 - 00:56 بیکار

  چی بود انقدر انتقاد می کردین این آقا هم داره کار میکنه دیگه

  پاسخ به نظر
  + 11 - 2
  جمعه 10 مرداد 1393 - 10:16 رسولی

  عیسی عبوری خودمونه دیگه........

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • دوشنبه 06 مرداد 1393 - 05:35 صبرایی

  فدایی داری ...کاری بکن که تمام انهایی که مخالف انتخاب جنابعالی بودند رو پشیمون کنی ...ماهم تو را تنها نخواهیم گذاشت همشهری///////

  پاسخ به نظر
  + 13 - 0
 • دوشنبه 06 مرداد 1393 - 15:16 ناشناس

  سربلند باشید آقای شهردار آقای طبری یکمی یاد بگیر ایشون هم جوون هستند مثل شما حرف تا عمل خیلی فاصله داست .

  پاسخ به نظر
  + 9 - 1
 • دوشنبه 06 مرداد 1393 - 17:43 همشهری

  جناب مهندس ولیزاده شهردار محترم سورک ضمن عرض تبریک و آرزوی توفیق برای جنابعالی صمیمانه آرزو میکنم انتخاب جنابعالی منشاء خیر و برکت برای شهر مان باشد . امیدوارم بدور از هرگونه آلودگی سیاسی و خط و مشی های جناحی در شکوفایی و پیشرفت شهرمان بکوشید . یادآور میشوم جنابعالی به عنوان اولین شهردار بومی وظیفه ای سنگین بر عهده دارید . انتظار است با کار و تلاش مسیر انتخاب و اطمینان به شهرداران بومی را در آینده برای شهرمان هموار سازید . برای جنابعالی آرزوی موفقیت میکنم چرا که موفقیت شما پیشرفت شهرمان را در پیش خواهد داشت . ضمن اینکه بر خود فرض بدانید تا در شهرداری علاوه خدمات شهری و عمرانی در اعتلای فرهنگ اجتماعی شهر نیز کوشا باشید . چرا پدر شهیدتان در کنار همرزمانش برای آن خونشات را اهدا کردند . و من ا... التوفیق ارادتمند . همشهری

  پاسخ به نظر
  + 10 - 0
دیدگاه شما در مورد : راه‌اندازی نخستین تاکسی شهری در میاندورود

راه‌اندازی نخستین تاکسی شهری در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ