• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28253 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 دی 1396 - ساعت: 00:45

چاپ

کعبی: جایگاه واقعی ما رده چهاردهم جدول نیست


مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که جایگاه واقعی این تیم رده چهاردهم جدول نیست.

به گزارش میانخبر،مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد که جایگاه واقعی این تیم رده چهاردهم جدول نیست.

به گزارش تسنیم، عقیل کعبی در گفت‌وگویی در مورد وضعیت مصدومیتش گفت: من در بازی با استقلال تهران مصدوم شدم و در حال حاضر مراحل درمانی را پشت سر می‌گذارم تا آماده بازی شوم. قطعاً در هفته بیستم بازی نخواهم کرد، ولی از هفته بیست‌ویکم می‌توانم تیمم را همراهی کنم. ابوالفضل اعلایی هم مثل من مصدوم شده است و او هم می‌تواند از هفته بیست‌ویکم برای استقلال خوزستان بازی کند.

وی در خصوص شرایط فعلی استقلال خوزستان عنوان کرد: خوشبختانه وضعیت تیم ما نسبت به قبل بهتر شده است و بازیکنان از لحاظ روحی و فنی پیشرفت کرده‌اند. چند بازیکن جدید هم به تیم ما اضافه شده‌اند که قطعاً به استقلال خوزستان کمک خواهند کرد. من امیدوارم در بازی‌های آینده بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

کعبی در مورد اینکه استقلال خوزستان در رده‌های پایین جدول قرار دارد، اظهار داشت: این درست است که ما در منطقه خطر هستیم، ولی جایگاه واقعی استقلال خوزستان چهاردهم جدول نیست. تیم ما در لیگ برتر می‌ماند و دنبال یک جایگاه آبرومندانه هستیم. امیدوارم با صعود نفت مسجدسلیمان به لیگ برتر تعداد تیم‌های جنوبی به عدد چهار برسد.

مدافع تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد عملکرد خودش در لیگ امسال تصریح کرد: وقتی لیگ شروع شد شرایط چندان خوبی نداشتم، ولی در ادامه وضعیتم بهتر شد. متأسفانه این اواخر مصدوم شدم، ولی امیدوارم بعد از اینکه برگشتم بازی‌های خوبی را برای استقلال خوزستان انجام دهم.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : کعبی: جایگاه واقعی ما رده چهاردهم جدول نیست
دیدگاه شما در مورد : کعبی: جایگاه واقعی ما رده چهاردهم جدول نیست

کعبی: جایگاه واقعی ما رده چهاردهم جدول نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ