• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28261 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 دی 1396 - ساعت: 00:55

چاپ

آقای رئیس جمهور! چرا با اختلاس‌گران برخورد نمی‌شود؟


نماینده بافق و مهریز گفت: مردم بیشتر از اینکه حقوق خود را بخواهند خواستار برخورد با اختلاس‌گران و ناظران به ویژه بانک مرکزی هستند.

به گزارش میانخبر،محمدرضا صباغیان نماینده مردم بافق و مهریز در جلسه علنی امروز طی تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد اظهار کرد: با تدبیری که صورت گرفت، بخشی از بدهی سپرده‌گذاران موسسات مالی و اعتباری پرداخت شد، گرچه که این پرداخت از جیب بیت‌المال و مردم بود و تعداد زیادی از سپرده‌گذاران هنوز طلبکار هستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران وی ادامه داد: حال سوال ما این است که برای برخورد با سوء‌استفاده کنندگان و غارتگران بیت‌المال چه اقدامی صورت گرفته است؟ آنها چه کسانی هستند؟ چرا معرفی نمی‌شوند، به ویژه با ناظران که از حقوق و ابزارها و امکانات دولت برخوردار هستند و متأسفانه به دلیل قصور آنان حقوق مردم ضایع شده است و باید گفته شود که تاکنون چه اقدامی انجام شده است؟

نماینده مردم بافق و مهریز با بیان اینکه نقش بانک مرکزی در این زمینه چه بوده است، تصریح کرد: برای مردم مهم است که بدانند چه برخوردی با این نهادهای ناظر و بانک مرکزی شده است، چرا که مردم بیشتر از اینکه حقوق خود را بخواهند خواستار برخورد با اختلاس‌گران و ناظران به ویژه بانک مرکزی هستند.

صباغیان تأکید کرد: آقای رئیس جمهور اگر شما متوجه نمی‌شوید، مردم متوجه هستند چرا با قشر ضعیف با ظلم برخورد می‌شود اما با اختلاس‌گران برخورد نمی‌شود؟ مردم این صحنه‌ها را می‌بینند و نارضایتی‌هایی در این زمینه برای آنان به وجود آمده است.ش


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : آقای رئیس جمهور! چرا با اختلاس‌گران برخورد نمی‌شود؟
دیدگاه شما در مورد : آقای رئیس جمهور! چرا با اختلاس‌گران برخورد نمی‌شود؟

آقای رئیس جمهور! چرا با اختلاس‌گران برخورد نمی‌شود؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ