• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28263 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 دی 1396 - ساعت: 00:57

چاپ

تقدیر ظریف از دولت و ملت سوریه


با تمجید از مقاومت دولت و ملت سوریه در برابر توطئه ها و پیروزی بر تروریست ها، گفت: ایران و سوریه مراحل دشوارتری را پشت سر گذاشتند.

به گزارش میانخبر،محموده یوسف صباغ رئیس مجلس سوریه که در ایران حضور دارد، پیش از ظهر امروز با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش مهر در این دیدار ظریف با تمجید از مقاومت دولت و ملت سوریه در برابر توطئه ها و پیروزی بر تروریست ها اظهار داشت: این پیروزی ها باعث شد آمریکا و رژیم صهیونیستی طرح های تخریبی خود را به نفع تروریست ها تشدید نمایند.

وزیر امور خارجه با بیان این که ما و شما مراحل دشوارتری را هم پشت سر گذاشتیم ابراز امیدواری کرد این مراحل خطیر هم با موفقیت پشت سر گذاشته شود.

رئیس مجلس سوریه نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از ملت سوریه در مبارزه با تروریسم افزود: ایران شریک اصلی ما در مقاومت، پیروزی، روند سیاسی و بازسازی سوریه است.

وی با اشاره به برگزاری اجلاس اتحادیه بین المجالس اسلامی آنرا نمونه ای از دیپلماسی موفق جمهوری اسلامی ایران خواند و افزود کشورهای اسلامی با اتحاد و همبستگی بر همه توطئه ها پیروز خواهند شد.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : تقدیر ظریف از دولت و ملت سوریه
دیدگاه شما در مورد : تقدیر ظریف از دولت و ملت سوریه

تقدیر ظریف از دولت و ملت سوریه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ