• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28264 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 دی 1396 - ساعت: 18:17

چاپ
امنیت روانی از خود امنیت مهمتر است

فرمانده انتظامی میاندورود:

امنیت روانی از خود امنیت مهمتر است


فرمانده انتظامی میاندورود، اظهار کرد: هر دو دستگاه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی به‌دنبال ایجاد امنیت روانی در جامعه هستند چون اگر انسان از حالت روحی خوبی برخوردار نباشد دست به اقدامات ناهنجار می‌زند.

به گزارش میانخبر، ذات‌الله رضوانی در نخستین مجمع شهرستانی سلامت میاندورود با تاکید بر اینکه مقدم بودن پیشگیری بر درمان در حوزه امنیت هم مهم است، اظهار کرد: اگر گفته می‌شود در حوزه سلامت حتما باید مردم مشارکت داشته باشند در حوزه امنیت نیز به این شکل است چون با حضور مردم محیط اجتماعی سالم‌تری خواهیم داشت.

وی امنیت روانی را مهمتر از خود امنیت دانست و گفت: هر دو دستگاه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی به‌دنبال ایجاد امنیت روانی در جامعه هستند چون اگر انسان از حالت روحی خوبی برخوردار نباشد دست به اقدامات ناهنجار می‌زند.

فرمانده انتظامی میاندورود، خاطرنشان کرد:ما مسئولیتی در رابطه با سلامت مردم داریم و هر جا احساس کنیم سلامت مردم چه از لحاظ محیطی چه از لحاظ غذا و دارو و درمان در خطر باشد همکاری لازم با بهداشت و درمان داریم.

رضوانی به ارتباط زیاد نیروی انتظامی با مردم و وجود هجمه کاری زیاد بر آنها اشاره کرد و افزود: در محیط انتظامی از کارشناسان در حوزه‌های مختلف برای آموزش نیروها استفاده کردیم تا بتوانیم موضوعاتی مانند کنترل خشم را حل کنیم.

وی با بیان اینکه هر جا نیاز به نیروی انتظامی باشد حضور خواهیم داشت، تصریح کرد: در بحث درمان، داروهای غیرمجاز و همچنین مطب مامایی و دندانسازی‌های غیرمجاز شناسایی و کشف شد.

 مطالب مرتبط با : امنیت روانی از خود امنیت مهمتر است
دیدگاه شما در مورد : امنیت روانی از خود امنیت مهمتر است

امنیت روانی از خود امنیت مهمتر است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ