• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28265 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 دی 1396 - ساعت: 18:31

چاپ
امروز باید سلامت روح و روان مانند سلامت جسم مورد توجه باشد

فرماندار میاندورود:

امروز باید سلامت روح و روان مانند سلامت جسم مورد توجه باشد


فرماندار میاندورود، اظهار کرد: اگر امروز می‌خواهیم جامعه سالم داشته باشیم و انسان‌ها را پرورش دهیم باید به سلامت جامعه هم در بحث جسم و هم در بحث روح و روان توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در مجمع سلامت شهرستان میاندورود با بیان اینکه سلامت انسان دارای دو بخش جسم و روح و روان است، اظهار کرد: ما در بحث درمان ابتدا به جسم پرداختیم و به روح و روان کمتر توجه شد.

وی به تاکید دولت در بحث سلامت اشاره کرد و گفت: در بحث سلامت در این دولت کارهای زیادی انجام شد و پروژه‌های خوبی در شهرستان به بهره‌برداری رسید.

فرماندار میاندورود، خاطرنشان کرد: اگر امروز می‌خواهیم جامعه سالم داشته باشیم و انسان‌ها را پرورش دهیم باید به سلامت جامعه هم در بحث جسم و هم در بحث روح و روان توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

قادری تاکید کرد: وظیفه ما ایجاد بهداشت و سلامت در جامعه است و در این راه حتما نباید مردم به‌دنبال ما بیایند بلکه سعی کنیم ما به دنبال آنها برویم و نکات مهم را به آنها آموزش دهیم.

حجت الاسلام محمدنسب نیز در این مراسم، اظهار کرد: همه باید برای سلامت جسم و روح و روان مشارکت کنیم.

امام جمعه میاندورود، خاطرنشان کرد: امروز همه مشکلات جسمی که بشر با آن روبرو است به همین غذاهای صنعتی برمی‌گردد.

وی تصریح کرد: همین آبی که می‌نوشیم باید یا جریان داشته باشد یا جوشیده باشد اما اغلب آبها تصفیه شده دستگاه‌های صنعتی هستند یا به وسیله مواد صنعتی آلوده شده‌اند.

محمدنسب یادآور شد: وجود یخچال و فریزر و نگه‌داشتن غذا خود باعث آسیب به بدن انسان می‌شود پس الزاما پیشرفت صنعت دلیل بر افزایش کیفیت محصول نیست.مطالب مرتبط با : امروز باید سلامت روح و روان مانند سلامت جسم مورد توجه باشد
دیدگاه شما در مورد : امروز باید سلامت روح و روان مانند سلامت جسم مورد توجه باشد

امروز باید سلامت روح و روان مانند سلامت جسم مورد توجه باشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ