• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28301 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 دی 1396 - ساعت: 22:47

چاپ

پرداخت وام ۳۰۰ میلیونی کسبه پلاسکو فقط به ۱ نفر


رئیس ­­اتحادیه پیراهن دوزان گفت: از ۱۲۰ کسبه آسیب دیده پلاسکو معرفی شده برای دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی، فقط یک نفر موفق به دریافت وام شده است.

به گزارش میانخبر،مجتبی درودیان در نشست خبری گفت: بانک رفاه قرار بود به کسبه آسیب دیده پلاسکو، وام پرداخت و پس از یکسال تنفس در ۳۶ ماه اقساط آن را دریافت کند.

وی اجرایی نشدن وعده های داده شده به کسبه پلاسکو را کم توجهی برخی دستگاهها از جمله بنیاد مستضعفان عنوان کرد و افزود: با وجود پیگیری های اتاق اصناف ایران و نامه نگاری وزیر صنعت معدن و تجارت با شورای شهر و شهرداری، وعده های داده شده به کسبه پلاسکو تاکنون محقق نشده است.

رئیس­ اتحادیه پیراهن دوزان با اشاره به اینکه عقد قرارداد بنیاد مستضعفان با کسبه پلاسکو برای ساخت مجدد این مجتمع و تعیین زمان دقیق کلنگ زنی آن راهکار رفع مشکلات فعلی است ادامه داد: پرداخت ۴ میلیون بیمه بیکاری به اکثر کسبه و ارائه برگه قطعی مالیات به این افراد در روزهای آینده از وعده های انجام شده است.

درودیان تعیین نماینده ای از سوی رییس جمهور برای پیگیری مشکلات کسبه پلاسکو را بسیار ضروری دانست و گفت: پس از امضا قرارداد بین کسبه مستقر در مجتمع نور و بانک مرکزی برای ارائه وام ، بانکها با پرداخت آن مخالفت کردند.

وی با اشاره به اینکه ساخت پلاسکو درخواست کسبه و اتحادیه از بنیاد مستضعفان است گفت: به نظر می رسد با وجود جلسات متعدد و بیان وعده هایی درخصوص ساخت این مجتمع ظرف ۲ سال پس از دریافت مجوزها، احداث پلاسکو عملیاتی نخواهد شد.


منبع : مشرق نیوز

مطالب مرتبط با : پرداخت وام ۳۰۰ میلیونی کسبه پلاسکو فقط به ۱ نفر
دیدگاه شما در مورد : پرداخت وام ۳۰۰ میلیونی کسبه پلاسکو فقط به ۱ نفر

پرداخت وام ۳۰۰ میلیونی کسبه پلاسکو فقط به ۱ نفر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ