• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28335 - تاریخ انتشار : شنبه 30 دی 1396 - ساعت: 22:33

چاپ

تیم قوی فضای مجازی را در اغتشاشات اداره کرد


محمدمهدی زاهدی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کرمان با بیان اینکه چهار سال گذشته بحث مهندسی فرهنگی در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شد اظهار داشت: اگر بحث مهندسی فرهنگی اجرایی شود بسیاری از مشکلات جامعه رفع و بحث‌های فرهنگی ساماندهی می‌شود.

به گزارش میانخبر،نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با بیان اینکه مدیریت فضای مجازی بسیار ضرورت دارد و پشتوانه اغتشاشات اخیر در کشور نشان داد که یک تیم قوی و کاملا حرفه‌ای فضای مجازی را اداره می‌کردند گفت: باید مکانیزمی را به کار بگیریم که نیاز به فیلتر نداشته باشد.

محمدمهدی زاهدی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کرمان با بیان اینکه چهار سال گذشته بحث مهندسی فرهنگی در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شد اظهار داشت: اگر بحث مهندسی فرهنگی اجرایی شود بسیاری از مشکلات جامعه رفع و بحث‌های فرهنگی ساماندهی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه با اجرایی شدن بحث مهندسی فرهنگی، هر دستگاه وظیفه خود را می‌شناسد گفت: در جا‌هایی موازی‌کاری و همپوشانی‌هایی بین نهاد‌ها و دستگاه‌های مختلف وجود دارد که اثرات کار‌ها خنثی می‌شود.
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلام با بیان اینکه در جریان بازداشت‌های اخیر در سطح استان و کشور بودم و جلساتی در این زمینه داشتیم تصریح کرد: به‌نظر می‌رسد که نتوانستیم به خوبی روی نسل جوان و نوجوان کار کنیم و دستآورد‌های انقلاب را به آن‌ها معرفی کنیم.

وی با اشاره به اینکه عدم تبیین آرمان‌ها و دستآورد‌های نظام و انقلاب برای نسل جوان و نوجوان یک چالش جدی است افزود: باید برقرار پیوند بین نسلی، دغدغه اصلی شورای فرهنگ عمومی باشد.

زاهدی با بیان اینکه انتقال تجربیات به نسل جوان ضرورت دارد و باید نسل جوان را در همه فعالیت‌ها درگیر کرد گفت: مسئولان وظیفه دارند کارنامه ۴۰ ساله دستگاه خود را ارائه دهند و به نسل جوان بگویند که کجای خط بودیم و الان به کجا رسیدیم.

وی با اشاره به اینکه دستآورد‌های نظام و انقلاب در حوزه دانشگاهی، پزشکی، زیرساخت‌ها و سایر موارد باید برای نسل جوان ما بیان شود عنوان کرد: جوان ما باید آگاه باشد و یکی از مصوبات شورای فرهنگ عمومی باید همین باشد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه حضور ما در دنیا برای نسل جوان باید عنوان شود افزود: این در حالی است که قبلا دنیا را به‌عنوان یک مستعمره می‌شناختند.

وی با پیشنهاد اینکه هر دستگاه عضو شورای فرهنگ عمومی استان یک ماموریت را برعهده بگیرد ابراز داشت: با این کار هر دستگاه می‌تواند یک کار فرهنگی خوب را در استان جا بیاندازند.

زاهدی با بیان اینکه مدیریت فضای مجازی بسیار ضرورت دارد و پشتوانه اغتشاشات اخیر در کشور نشان داد که یک تیم قوی و کاملا حرفه‌ای فضای مجازی را اداره می‌کردند گفت: باید مکانیزمی را به کار بگیریم که نیاز به فیلتر نداشته باشد.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : تیم قوی فضای مجازی را در اغتشاشات اداره کرد
دیدگاه شما در مورد : تیم قوی فضای مجازی را در اغتشاشات اداره کرد

تیم قوی فضای مجازی را در اغتشاشات اداره کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ