• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28361 - تاریخ انتشار : شنبه 30 دی 1396 - ساعت: 23:08

چاپ

می‌گفتند آب‌خوردن ما هم به‌توافق بستگی دارد!


طرف به دوستش نصیحت می‌کرد و می‌گفت؛ هیچ‌وقت به دکتر نگو کجایت درد می‌کند! دوستش با تعجب پرسید چرا؟ و طرف گفت؛ خب برای اینکه دکتر دستش را همانجایی که درد می‌کند می‌گذارد و فشار می‌دهد!!

به گزارش میانخبر،روزنامه کیهان در گفت و شنود خود نوشت:

 
گفت: آقای بعیدی‌نژاد عضو تیم هسته‌ای که حالا سفیر کشورمان در انگلیس است، توئیت کرده است که مخالفین برجام دو نکته را تحریف می‌کنند! اول اینکه می‌گویند صنعت هسته‌ای تعطیل شده است و حال آنکه هیچ بخشی از صنعت هسته‌ای متوقف یا تعطیل نشده است!

گفتم:، ولی مگر رآکتور اراک را بتن نریخته و تعطیل نکرده‌اند؟! مگر ۱۲ هزار سانتریفیوژ را از مدار خارج نکرده‌اند؟! مگر مجبورمان نکرده‌اند که ۹۷۰۰ کیلوگرم از ۱۰۰۰ کیلوگرم اورانیوم غنی‌شده را پس بدهیم؟! مگر غنی‌سازی ۲۰ درصدی را متوقف نکرده‌اند؟! مگر تحقیق و توسعه کشورمان را محدود نکرده‌اند؟! مگر سایت فردو را بی‌خاصیت نکرده‌اند؟! و...

گفت: پس چرا ایشان ادعا می‌کند که هیچ بخشی از صنعت هسته‌ای کشورمان متوقف نشده است؟!

گفتم: چه می‌دانم؟! حالا نکته دوم ایشان چیست؟

گفت: ادعا کرده که مخالفان می‌گویند قرار بود همه تحریم‌ها برداشته شود و حال آنکه تحریم‌های هسته‌ای مورد نظر بوده است و نه همه تحریم‌ها!

گفتم: اولاً؛ که آقای روحانی می‌گفت: با اجرای برجام همه تحریم‌های هسته‌ای و اقتصادی و بانکی لغو خواهد شد! که فیلم و صوت آن موجود است و می‌گفتند حتی آب خوردن ما هم به توافق بستگی دارد! و ثانیاً؛ تحریم‌های هسته‌ای هم که لغو نشده و ده‌ها تحریم دیگر هم که به آن اضافه شده است...

گفت: حالا چرا ایشان دقیقا همان چیز‌هایی را انکار می‌کنند که اتفاق افتاده است؟!

گفتم: برای اینکه به همین علت‌ها زیر سؤال هستند! طرف به دوستش نصیحت می‌کرد و می‌گفت؛ هیچ‌وقت به دکتر نگو کجایت درد می‌کند! دوستش با تعجب پرسید چرا؟ و طرف گفت؛ خب برای اینکه دکتر دستش را همانجایی که درد می‌کند می‌گذارد و فشار می‌دهد؟!

منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : می‌گفتند آب‌خوردن ما هم به‌توافق بستگی دارد!
دیدگاه شما در مورد : می‌گفتند آب‌خوردن ما هم به‌توافق بستگی دارد!

می‌گفتند آب‌خوردن ما هم به‌توافق بستگی دارد! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ