• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28368 - تاریخ انتشار : یکشنبه 01 بهمن 1396 - ساعت: 21:06

چاپ
میاندورود اولین شهید مدافع حرم خود را شناخت

میاندورود اولین شهید مدافع حرم خود را شناخت


شهید محمد معافی روز گذشته در منطقه بوکمال در مبارزه با تکفیری‌های باقی مانده در منطقه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

به گزارش میانخبر، از زمان آغاز جنگ در سوریه و حمله عناصر تکفیری‌ به مردم و مقدسات مسلمانان و به خصوص شیعیان، مدافعان حرم اهل بیت خود را به این سرزمین رساندند تا منطقه را لوث تکفیری‌ها پاکسازی کنند.
استان مازندران تا به امروز در این راه بیش از 35 شهید و ده‌ها جانباز تقدیم کرده است.

شهرستان میاندورود نیز روز شنبه سی‌ام دی ماه در راه دفاع از حریم ال‌الله یک شهید تقدیم کرد، شهید محمد معافی روز گذشته در منطقه بوکمال در مبارزه با تکفیری‌های باقی مانده در منطقه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

این شهید متولد سال 61 در روستای برگه شهرستان میاندورود بود که از وی یک پسر 9 ساله و یک دختر دو ساله به یادگار مانده است.

بنابر وصیت شهید، پیکر پاکش در زادگاهش روستای برگه شهرستان میاندورود به خاک سپرده می‌شود اما بنابر درخواست پدر شهید مراسم وداع و تشییع پیکر پاکش در شهرستان نکا صورت می‌گیرد که به زودی اخبار تکمیلی درمورد زمان و مکان مربوط به مراسم وداع، تشییع و خاکسپاری پیکر این شهید والامقام به اطلاع مخاطبان رسانده می‌شود.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • یکشنبه 01 بهمن 1396 - 21:43 حقگو

    محمدجان شهادتت مبارک با شناختی که از شهید داشتم،مُزدی بالاتر از شهادت در راه حرم اهل بیت برای این عزیز سراغ نداشتم با ولایت تا شهادت

    پاسخ به نظر
    + 3 - 2
دیدگاه شما در مورد : میاندورود اولین شهید مدافع حرم خود را شناخت

میاندورود اولین شهید مدافع حرم خود را شناخت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ