• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28439 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 12 بهمن 1396 - ساعت: 12:06

چاپ
جایگاه امروز کشور را نباید دست‌کم گرفت/ وظیفه داریم کوشاتر و انقلابی‌تر از گذشته عمل کنیم

استاندار مازندران:

جایگاه امروز کشور را نباید دست‌کم گرفت/ وظیفه داریم کوشاتر و انقلابی‌تر از گذشته عمل کنیم


استاندار مازندران اظهار کرد: امروز نیازمند تلاش وسیع و گسترده برای پیشبرد اهداف انقلاب هستیم و وظیفه داریم کوشاتر و انقلابی‌تر از گذشته عمل کنیم تا کشور را در راستای اهداف عالی بیمه کنیم.

به گزارش میانخبر، محمد اسلامی صبح امروز در مراسم گرامیداشت سالروز ورود امام(ره)، در فرودگاه دشت‌ناز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و مدافعین حرم، آنها را افتخار کشور دانست و گفت: انقلاب اسلامی انفجار نور بود و امام ما را به نور هدایت کرد.

وی با بیان اینکه امام همواره رمز پیروزی انقلاب اسلامی را کلمة‌الله و وحدت کلمه می‌دانست، افزود: هر جایی که به کلمة‌الله توسل داشته و وحدت کلمه و از خود گذشتگی داشتیم و یکپارچه عمل کردیم، پیروز شدیم.

استاندار مازندران با اشاره به هجمه و فشارهای دشمنان در سال‌های بعد از انقلاب، خاطرنشان کرد: انقلاب از این پیچ و خم‌ها عبور کرده و نباید جایگاه امروز کشور را دست کم بگیریم؛ امروز مانند کشورهای با وضعیت اقتصادی خوب نیستیم که استقلال نداشته باشیم و رای آنها را سفارت آمریکا در آن کشورها بگوید.

اسلامی تصریح کرد: آن چیزی که دشمن منتظر است و در جای‌جای این دنیا و این کشور دیکته می‌کند نتوانستن، یاس، ناامیدی و عدم پیشرفت انقلاب است در مقابل آنچه جمهوری اسلامی به ما می‌آموزد باور، تلاش و توان دسترسی به موفقیت‌های روزافزون است که تراز جمهوری اسلامی را ارتقا دهد.

وی تاکید کرد: ما امروز نیازمند تلاش وسیع و گسترده برای پیشبرد اهداف انقلاب هستیم و وظیفه داریم کوشاتر و انقلابی‌تر از گذشته عمل کنیم تا کشور را در راستای اهداف عالی بیمه کنیم و با ایمن سازی و کنترل آسیب‌ها از جمله آسیب اقتصادی، برای کیفیت بهتر زندگی مردم تلاش کنیم و شاهد رونق کسب و کار آنها باشیم.

اسلامی با اشاره به افتتاح طرح‌های مختلف در دهه فجر، اظهار کرد: با همه نارسایی‌هایی که وجود دارد در دهه فجر شاهد بهره‌برداری 794 طرح به ارزش 800 میلیارد تومان در استان هستیم که به همت مسئولان و مردم انجام شده که 400 میلیارد تومان طرح صنعتی و اشتغال‌زا است که با افتتاح این طرح‌ها یک هزار و 770 شغل جدید در این صنایع به‌وجود می‌آید و همچنین 400 میلیارد تومان طرح‌های زیربنایی، زیرساختی و عمرانی شهری و روستایی است.

استاندار مازندران در پایان ابراز امیدواری کرد با ادامه طرح بهسازی و نوسازی زیرساخت‌های استان، 40 سالگی پیروزی انقلاب را در شرایطی انجام دهیم که چهره محرومیت از مردم زدوده شده باشد.مطالب مرتبط با : جایگاه امروز کشور را نباید دست‌کم گرفت/ وظیفه داریم کوشاتر و انقلابی‌تر از گذشته عمل کنیم
دیدگاه شما در مورد : جایگاه امروز کشور را نباید دست‌کم گرفت/ وظیفه داریم کوشاتر و انقلابی‌تر از گذشته عمل کنیم

جایگاه امروز کشور را نباید دست‌کم گرفت/ وظیفه داریم کوشاتر و انقلابی‌تر از گذشته عمل کنیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ