• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28447 - تاریخ انتشار : جمعه 13 بهمن 1396 - ساعت: 14:49

چاپ
رمز بقای انقلاب تقوای الهی است/ آزادی به معنی ولنگاری و بی‌حجابی نیست

امام جمعه موقت میاندورود:

رمز بقای انقلاب تقوای الهی است/ آزادی به معنی ولنگاری و بی‌حجابی نیست


امام جمعه موقت میاندورود اظهار کرد: آزادی که انقلاب برایش ایجاد شد و شهدا خون ریختند به معنی ولنگاری، پرده‌دری، بی‌ناموسی، بی‌حجابی و قانون جنگل نیست.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام سیدجواد هاشمی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود رمز بقای انقلاب را تقوا الهی دانست و گفت: اگر ما و مسئولان تقوا داشته باشیم اهل خیانت نمی‌شودیم و بیت‌المال را سرقت نمی‌کنیم و اهل جفا نیستیم و تقوا است که می‌تواند انقلاب را به پیش ببرد.

وی با بیان اینکه قبل از انقلاب استقلال سیاسی نداشتیم و هر تصمیمی می‌خواستند بگیرند با اجازه شرق یا غرب می‌گرفتند، افزود: اما امروز کشور به استقلال سیاسی رسیده است و قدرت برتر منطقه و جهان شده است و کشورهای دیگر منتظر تصمیم ایران در منطقه هستند.

امام جمعه موقت میاندورود خاطرنشان کرد: امروز به استقلال نظامی هم رسیدیم و به گفته خود آمریکایی‌ها به‌دلیل قدرت نظامی ایران، نمی‌توانیم به آنها حمله کنیم و اگر ایران نبود سوریه و عراق از دست رفته بود.

هاشمی با ابراز گلایه از اقدامات مسئولان، اظهار کرد: در موضوع اقتصادی هنوز به استقلال نرسیدیم چون به توصیه‌های رهبری در این موضوع توجه نمی‌شود و دورن‌گرا نیستند و چشمشان به جهان خارج است، اگر به سیاست‌های رهبری در اقتصاد توجه شود استقلال اقتصادی به‌دست خواهد آمد.

وی با بیان اینکه آزادی که انقلاب برایش ایجاد شد و شهدا خون ریختند به معنی ولنگاری، پرده‌دری، بی‌ناموسی، بی‌حجابی و قانون جنگل نیست، تصریح کرد: عده ای در این برهه 39 سال شعار آزادی، آزادی سر دادند انگار که این کشور فقط مشکل آزادی داشت، آزادی به معنی آزادی در راستای قرآن، دین و شریعت بود.

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود، خاطرنشان کرد: یک عده می‌خواهند پرده دری کنند و این آزادی نیست بلکه ولنگاری است، اگر چنانچه این آزادی بود خداوند هفت طبقه جهنم را خلق نمی‌کرد.

هاشمی با اشاره به ایام فاطمیه، تاکید کرد: عظمت حضرت فاطمه زهرا(س) به‌دلیل فرزند پیامبر بودن نبود بلکه به‌دلیل عظمت تقوا، ایمان، بندگی و ارتباط با خداوند بود و آن کسی پیش خداوند احترام دارد که باتقواتر باشد.

وی همچنین با اشاره به سالروز جنگ جمل و نشناختن حق توسط افرادی که روزی همراه پیامبر بودن، گفت: جوانان فریب اغتشاشات را نخورند، با بصیرت باشند و ببینند از چه کسی اطاعت می کنند، جوانان ابتدا حق را بشناسند و شخص را ملاک قرار ندهند.

خطیب جمعه میاندورود با بیان اینکه تحریک جوانان توسط غربی‌ها و اغتشاش در میاندورود نداشتیم، افزود: جوانان میاندورود بصیرت نشان دادند اما باز هم مواظب باشید نقشه دشمنان رنگارنگ است و حیله‌های آنها هر روز وجود دارد.مطالب مرتبط با : رمز بقای انقلاب تقوای الهی است/ آزادی به معنی ولنگاری و بی‌حجابی نیست
دیدگاه شما در مورد : رمز بقای انقلاب تقوای الهی است/ آزادی به معنی ولنگاری و بی‌حجابی نیست

رمز بقای انقلاب تقوای الهی است/ آزادی به معنی ولنگاری و بی‌حجابی نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ