• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28453 - تاریخ انتشار : یکشنبه 15 بهمن 1396 - ساعت: 12:20

چاپ
فاصله گرفتن مسئولین از مردم به انقلاب ضربه می‌زند

فرماندار میاندورود:

فاصله گرفتن مسئولین از مردم به انقلاب ضربه می‌زند


فرماندار میاندورود اظهار کرد: آن چیزی که جمهوری اسلامی را ضربه می‌زند فاصله گرفتن ما مسئولین از مردم است.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در جلسه شورای اداری این شهرستان با تسلیت به‌مناسبت ایام فاطمیه، اظهار کرد: باید این بانوی فداکار اسلام به‌عنوان الگوی همه زنان و مردان در جامعه قرار گیرد، زیرا بانوی نمونه اسلام است.

وی با اشاره به آغاز دهه فجر این ایام را متعلق به همه آحاد جامعه دانست و افزود: دهه فجر شیرینی تلاش‌های کسانی است که برای پیروزی انقلاب تلاش کردند.

فرماندار میاندورود با تأکید بر اینکه 39 سال از عمر انقلاب می‌گذرد و کسی پشتیبان ما نیست بلکه تنها پشتیبان ما خود مردم و خدای ما است، خاطرنشان کرد: با ورود به 40 سالگی انقلاب همه دشمنی و عداوت‌هایی که در انقلاب اسلامی شد یک چیز باعث شد که دشمن نتواند توطئه‌ها را پیش ببرد حضور مردم بود.

این مسئول اضافه کرد: اگر اتحاد و وحدت از دست ما گرفته شود دچار مشکل می‌شویم، باید نقد باشد و نباید جلوی نظر و انتقاد گرفته شود.

قادری با اعلام اینکه در حیات امام نکات ظریفی وجود دارد که نسل جوان باید از هر یک از این نکات بهره‌مند شوند، تصریح کرد: در حیات امام دو حرکت بی‌نظیراز سوی مردم اتفاق افتاد از جمله استقبال بی‌نظیر امام توسط مردم و تشییع امام در سال 68 که دنیا ندید که مردم از رهبرشان در ورود و تشییع اینگونه حمایت کنند.

فرماندار میاندورود، خاطرنشان کرد: امام در زندگی اجتماعی و فردی ما الگو است و مسائل اجتماعی را در قالب دین برای همگان بیان می‌کرد.

وی با بیان اینکه آن چیزی که جمهوری اسلامی را ضربه می‌زند فاصله گرفتن ما مسئولین از مردم است، ادامه داد: مدیران در برخورد با ارباب رجوع صحه صدر داشته باشند و شنونده صحبت‌ها باشند و پاسخ مناسب دهند.

این مسئول با اشاره به اینکه مدیران به سمت کشاورزان بروند تا در سال آینده مشکلی نداشته باشیم، یادآور شد: از نظر آب در استان و شهرستان دچار مشکل هستیم، کشاورزان ارقام پرمحصول کشت نکنند که دراین زمینه می‌طلبد تا مدیران کشاورزان را توجیه کنند تا چه نوع محصولی را بکارند تا در آینده آسیب را به سمت ما نیاورند و دچار مشکل در آب نشوند.

قادری تصریح کرد: مدیران در روزهای سه‌شنبه که ملاقات مردمی است جلسه نگذارند و به مشکلات وانتقادات مردم رسیدگی کنند.

وی همچنین به مدیران تاکید کرد تفکیک زباله در ادارات را جدی بگیرند و با کسانی که اجرا نمی‌کنند برخورد شود.

فرماندار میاندورود در پایان با اشاره به ایام نوروز، گفت: دستگاه‌های خدمات‌رسان در آماده باش باشند و تا جای ممکن حفارها انجام نشود و پاکسازی‌ها را شروع کنند.مطالب مرتبط با : فاصله گرفتن مسئولین از مردم به انقلاب ضربه می‌زند
دیدگاه شما در مورد : فاصله گرفتن مسئولین از مردم به انقلاب ضربه می‌زند

فاصله گرفتن مسئولین از مردم به انقلاب ضربه می‌زند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ