• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28469 - تاریخ انتشار : یکشنبه 15 بهمن 1396 - ساعت: 14:33

چاپ

هیأت‌رئیسه حق ندارد مانع سؤال از رئیس‌جمهور شود


نماینده مردم پاوه و ثلاث باباجانی گفت: قانون این اجازه را به هیئت رئیسه نمی‌دهد که از مطرح شدن سوال نمایندگان از رئیس‌جمهور جلوگیری کند.

به گزارش میانخبر،شهاب نادری نماینده مردم پاوه و ثلاث باباجانی با اشاره به موانع بر سر راه طرح سوال از رئیس‌جمهور در صحن علنی با بیان اینکه بنده نیز پیشتر تذکری خطاب به رئیس‌جمهور داشتم٬ اظهار داشت: این حق نمایندگان است که از رئیس جمهور در خصوص مسائل مختلف از جمله وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور شرایط معیشتی مردم وضعیت اشتغال جوانان و... سوال کنند.

به گزارش خبرگزاری دانشجو وی با بیان اینکه تا جایی که مطلع هستم امضای بیشتر نمایندگان در پای طرح سوال از رئیس‌جمهور آمده است افزود: باید این سوال به صحن علنی بیاید و قانون این اجازه را به هیئت رئیسه نمی‌دهد که از مطرح شدن این سوال جلوگیری کنند.

نماینده مردم پاوه در پایان با بیان اینکه مردم خواستار مطالباتشان از مسئولین در کف خیابان‌ها بودند٬ خاطرنشان کرد: مردم انتظار دارند ما به عنوان خادمان آن‌ها مطالبات شان را در مجلس پیگیری کنیم از این رو این حق را داریم که در خصوص پیگیری این مطالبات از مسئولین اجرایی کشور سوال کنیم ولو آن شخصیت اجرایی کشور یعنی رئیس جمهور باشد.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : هیأت‌رئیسه حق ندارد مانع سؤال از رئیس‌جمهور شود
دیدگاه شما در مورد : هیأت‌رئیسه حق ندارد مانع سؤال از رئیس‌جمهور شود

هیأت‌رئیسه حق ندارد مانع سؤال از رئیس‌جمهور شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ