• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28479 - تاریخ انتشار : یکشنبه 15 بهمن 1396 - ساعت: 22:50

چاپ
ایمان به خدا، وحدت و ولایت عوامل پیروزی انقلاب بودند

امام جمعه میاندورود:

ایمان به خدا، وحدت و ولایت عوامل پیروزی انقلاب بودند


امام جمعه میاندورود، اظهار کرد: سه عامل ایمان به خدا، وحدت و اتحاد مردم، ولایت و رهبری باعث پیروزی انقلاب شد.

به گزارش میانخبر، حجت‌الاسلام رضا محمدنسب در مراسم گرامیداشت اولین شهید مدافع حرم میاندورود پاسدار شهید محمد معافی در مصلی شهر سورک با اشاره به آغاز دهه فجر، اظهار کرد: سه عامل ایمان به خدا، وحدت و اتحاد مردم، ولایت و رهبری باعث پیروزی انقلاب شد.

وی افزود: همین عوامل باعث شد جمهوری اسلامی در عصر حاضر مانند خورشید به‌عنوان یک ابر قدرت اسلامی در منطقه و جهان بدرخشد.

امام جمعه میاندورود، خاطرنشان کرد: از زمان پیروزی انقلاب تا امروز دشمن همین سه عامل را مورد هدف قرار داده است تا بتواند کشور را تضعیف و از بین ببرد.

محمدنسب با بیان اینکه یکی از تلاش‌های دشمن برای تضعیف کشور از بین بردن ایمان مردم است، گفت: در این راه ریزش داشتیم اما رویش بیشتر از ریزش بوده است و نمونه‌اش همین مدافعان حرم هستند.

وی بیشترین تلاش دشمن در مقابله با جمهوری اسلامی را مقابله با ولایت فقیه دانست و اظهار کرد: اگر در این سال‌های انقلاب پیروز شدیم به‌دلیل وجود ولایت فقیه و حمایت شما مردم از رهبری بوده است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود، تصریح کرد: قبل از انقلاب ابر قدرت‌های شرق و غرب برای ایران ارزشی قائل نبودند اما امروز شش کشور ابرقدرت جهان در یک طرف میز و ما طرف دیگر میز قرار گرفتیم.

محمدنسب با اشاره به مشکلات اقتصادی و کاستی‌های موجود در کشور، اضافه کرد: این مشکلات و کاستی‌ها با صبر و مدیریت جهادی قابل حل است.

وی با بیان اینکه شهدا برای حفظ ارزش‌ها جان خود را تقدیم کردند، افزود: امروز که می‌بینیم یک عده پا روی ارزش‌ها می‌گذارند بسیار ناراحت کننده است.مطالب مرتبط با : ایمان به خدا، وحدت و ولایت عوامل پیروزی انقلاب بودند
دیدگاه شما در مورد : ایمان به خدا، وحدت و ولایت عوامل پیروزی انقلاب بودند

ایمان به خدا، وحدت و ولایت عوامل پیروزی انقلاب بودند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ