• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28553 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 18 بهمن 1396 - ساعت: 12:26

چاپ
90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف بازسازی، اصلاح و بهینه‌سازی شدند/ 27 میلیارد ریال طلب داریم

مدیر امور توزیع برق میاندورود:

90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف بازسازی، اصلاح و بهینه‌سازی شدند/ 27 میلیارد ریال طلب داریم


مدیر امور توزیع برق میاندورود اظهار کرد: 90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف روستایی و شهری را بازسازی و اصلاح و بهینه‌سازی کردیم.

به گزارش میانخبر، حمیدرضا باقری در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه در سال 91 امور توزیع نیروی برق میاندورود مستقل شد، اظهار کرد: حدود 30 هزار مشترک داریم که شامل پنج هزار مشترک شهری و 25 هزار مشترک روستایی است و محمدوده ما شامل یک شهر، 52 روستا و 10 روستای بخش مرکزی ساری است که سه درصد فعالیت توزیع برق استان را شامل می‌شود.

وی با بیان اینکه 90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف روستایی و شهری را بازسازی و اصلاح و بهینه‌سازی کردیم، افزود: این کار باعث شد در تابستان سال جاری که از گرم‌ترین تابستان‌های سال‌های اخیر بود قطعی برق نداشته باشیم که موجب رضایت‌مندی مردم شد.

مدیر امور توزیع نیروی برق میاندورود، خاطرنشان کرد: یکی از آیتم‌های مهم در جامعه امروز امور برق بهبود تلفات انرژی است که از 17 درصد در سال 91 به 5 درصد در سال جاری رسیدیم و رتبه نخست استان را کسب کردیم و در این راه مهندس شهابی مدیرعامل شرکت و مرحوم مهندس شجاع محمودی کمک زیادی داشتند.

باقری تاکید کرد: با این همه فعالیت نیاز به پویایی داریم و محل درآمد ما فروش اشتراک و وصول مصارف است به همین دلیل معتمدین مردم و افرادی مانند امام جمعه و فرماندار مردم را برای پرداخت هزینه برق مصرفی ترغیب کنند.

وی با بیان اینکه تا پایان سال گذشته یک میلیارد تومان از مردم طلب داشتیم، گفت: این مبلغ امروز دو میلیارد و 700 میلیون تومان شده است و تکلیف داریم تا پایان سال این مبلغ به یک میلیارد تومان کاهش پیدا کند.
باقری تصریح کرد: در گرمای تابستان مراعات حال مردم را کردیم و برق‌ها قطع نشد و حتی بدهی‌ها را تقسیط کردیم به همین دلیل انتظار داریم مردم هم همکاری کرده و تا پایان سال بدهی‌های خود را پرداخت کنند در غیر این صورت مجبور هستیم با قوه قهریه وارد شویم و برق‌ها را قطع کنیم.

باقری با اشاره به اینکه در سال جاری در بخش‌های طرح کاهش تلفات، تامین برق روستایی، اصلاح و بهینه شهری و روستایی، نصب انشعابات روستایی، رینگ و توسعه فیدر، احداث ساختمان اداری، احداث خطوط چاه‌های محوری، هزینه نگهداری و تعمیرات شبکه، تست و بازرسی لوازم اندازه گیری و تامین برق شهری مجموعا دو میلیارد و 417 میلیون تومان هزینه شد و و ادامه این پروژه‌ها با هزینه 743 میلیون تومان در حال اجرا است، گفت: اگر قرار است خدمات این شرکت به صورت مستمر باشد نیاز داریم که مردم هم همکاری داشته باشند.مطالب مرتبط با : 90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف بازسازی، اصلاح و بهینه‌سازی شدند/ 27 میلیارد ریال طلب داریم
دیدگاه شما در مورد : 90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف بازسازی، اصلاح و بهینه‌سازی شدند/ 27 میلیارد ریال طلب داریم

90 درصد شبکه‌های فشار ضعیف بازسازی، اصلاح و بهینه‌سازی شدند/ 27 میلیارد ریال طلب داریم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ