• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28568 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 بهمن 1396 - ساعت: 14:58

چاپ

انجام مذاکرات اولیه برای تمدید قرارداد کی‌روش


عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال گفت: پس از صحبت با مهدی تاج متوجه شدم که مذاکرات اولیه برای تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش انجام شده است.

به گزارش میانخبر، عبدالکاظم طالقانی درباره اضهارات نعمتی، نماینده مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه «در فدراسیون فوتبال گوش شنوا وجود ندارد»، اظهار داشت: از اینکه آقای نعمتی، نماینده محترم مردم در کنار حل مشکل بیکاری، آلودگی هوا و حق پخش تلویزیونی در صدد حل و فصل مشکل فوتبال ایران و عربستان است سپاسگزاریم، اما باید به استحضار ایشان برسانیم که در این‌باره فدراسیون فوتبال با همراهی وزارت امور خارجه و برخی نهادها بیش از 20 جلسه برگزار کرده است که اظهارات اخیر ایشان نشان می‌دهد از این موضوع بی اطلاع است.

وی افزود: بهتر است ایشان صحبت‌های کارشناسان فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و جوانان و وزارت امور خارجه را در جلسه‌ای بشنوند و بعد اظهارنظر کنند. فدراسیون فوتبال آمادگی پاسخ لازم درباره جزییات فرآیند مربوط به بازی با تیم‌های عربستانی را دارد؛ جلسه‌ای که به صورت رو در رو برگزار می‌شود، نه در رادیو!

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال همچنین خاطرنشان کرد: پس از مذاکره با رئیس فدراسیون فوتبال متوجه شدم که مذاکرات اولیه برای تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش انجام شده و در صورت نهایی شدن این روند، موضوع در هیئت رییسه مطرح خواهد شد.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : انجام مذاکرات اولیه برای تمدید قرارداد کی‌روش
دیدگاه شما در مورد : انجام مذاکرات اولیه برای تمدید قرارداد کی‌روش

انجام مذاکرات اولیه برای تمدید قرارداد کی‌روش تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ