• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28615 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 بهمن 1396 - ساعت: 17:54

چاپ

۳ توصیه لاریجانی به کمیسیون تلفیق بودجه


عضو کمیسیون تلفیق بودجه روند بررسی بند‌ها و تبصره‌های ارجاعی لایحه بودجه ۹۷ به کمیسیون تلفیق بودجه را تشریح کرد.

به گزارش میانخبر، عضو کمیسیون تلفیق بودجه روند بررسی بند‌ها و تبصره‌های ارجاعی لایحه بودجه ۹۷ به کمیسیون تلفیق بودجه را تشریح کرد.

مهرداد بائوج لاهوتی عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۷ مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند بررسی بند‌های ارجاعی لایحه بودجه ۹۷ از صحن به این کمیسیون، گفت:اعضای کمیسیون اکثر بند‌ها و تبصره‌های ارجاعی از صحن علنی به کمیسیون را بررسی و برای بررسی مجدد در صحن به هیئت رئیسه مجلس ارجاع داده‌اند.

وی با بیان اینکه تنها بند‌های ارجاعی روز (سه‌شنبه ۱۷ بهمن) باقی مانده است، افزود: بند‌های ارجاعی به کمیسیون تلفیق در صبح روز (دوشنبه ۲۳ بهمن) ارزیابی و برای بررسی و تصویب در صحن تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه به نکات و مواردی که علی لاریجانی رئیس مجلس به اعضای کمیسیون جهت ارزیابی در کمیسیون تلفیق تاکید کرده، اشاره کرد و گفت: بحث آلودگی هوا، کوچک‌سازی دولت و همچنین بحران آب از جمله این نکات هستند.

لاهوتی با بیان اینکه درباره نکات رئیس مجلس نیز در جلسه صبح دوشنبه کمیسیون تلفیق بودجه بحث و تبادل‌نظر می‌شود، گفت: با توجه به اینکه ۴۲ تن از نمایندگان در کمیسیون تلفیق عضو هستند جلسه علنی پارلمان به حد نصاب نمی‌رسد بنابراین جلسه علنی بهارستان‌نشینان به منظور بررسی لایحه بودجه در نوبت بعد از ظهر برگزار می‌شود.


منبع : فردا

مطالب مرتبط با : ۳ توصیه لاریجانی به کمیسیون تلفیق بودجه
دیدگاه شما در مورد : ۳ توصیه لاریجانی به کمیسیون تلفیق بودجه

۳ توصیه لاریجانی به کمیسیون تلفیق بودجه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ