• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28623 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 بهمن 1396 - ساعت: 18:22

چاپ
انجام وظایف و تعهدات تامین اجتماعی منوط به همکاری همه شرکای سازمان است

رئیس تامین اجتماعی میاندورود:

انجام وظایف و تعهدات تامین اجتماعی منوط به همکاری همه شرکای سازمان است


رئیس تامین اجتماعی میاندورود اظهار کرد: از کارفرمایان مدیون انتظار داریم تا با پرداخت به موقع حق بیمه‌ها، سازمان را در برای انجام درست تعهدات و خدمات به بیمه شدگان، یاری کنند.

به گزارش میانخبر، حسن مهدوی در گفت‌وگو با ما با گرامی‌داشت دهه فجر، اظهار کرد: بر خود فرض می‌دانیم تا با انجام خدمات بهینه، امید و اعتماد مردم به نظام را ارتقا دهیم.

وی افزود: مردم ما علی‌رغم وجود برخی کاستی‌ها و مشکلاتی که نسبت به آن گله دارند، اما همچنان پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند و این نعمت بزرگ آرزوی هر سیستم حکومتی است و ترجمان این همراهی، همان مشارکت در امور مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است.

رئیس تامین اجتماعی میاندورود، خاطرنشان کرد: سازمان تامین اجتماعی از جمله دستگاه‌هایی است که با توجه به مشکلات ناشی از اختلالات اقتصادی، همچنان به انجام خدمات بهینه و تعهداتی که قانون بر عهده‌اش گذاشته سعی در جلب رضایت مردم دارد.

مهدوی افزود: در چهار سال اخیر سازمان تامین اجتماعی با اجرای انواع خدمات الکترونیکی برای کاهش زحمت مراجعه بیمه شدگان، کارفرمایان و بازنشستگان به سازمان، تلاش درخوری، برای رضایت‌مندی مخاطبان داشته است.

وی با اشاره به برخی خدمات سازمان تامین اجتماعی، گفت: توسعه خدمات الکترونیکی، افزایش بالاتر از نرخ تورم حقوق مستمری بگیران، اجرای بخشودگی جرائم کارفرمایان مدیون، بیمه کارگران ساختمانی و بسیاری دیگر از این خدمات در حالی انجام گرفت که سازمان تامین اجتماعی متاثر از وضعیت اقتصادی کشور، دچار مشکلات زیادی است.

مهدوی، تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی میاندورود حدود 6 میلیارد تومان مطالبات معوق دارد و از کارفرمایان مدیون انتظار داریم تا با پرداخت به موقع حق بیمه‌ها، سازمان را در برای انجام درست تعهدات و خدمات به بیمه شدگان، یاری کنند.

وی همچنین یادآور شد: در سال جاری علی‌رغم مشکلاتی که در مسیر همکاری شهرداری‌ها برای معرفی کارفرمایان به سازمان برای دریافت حق بیمه کارگران ساختمانی به‌وجود آمد، اقدام سازمان برای بیمه کارگران ساختمانی متوقف نشد و در شهرستان میاندورود نیز انجام بیمه این قشر زحمتکش با مراجعه به سازمان و با حداقل زمان انتظار انجام می‌شود.

رئیس تامین اجتماعی میاندورود در پایان از حمایت همه مجموعه سیاسی و اداری شهرستان، کارفرمایان و بیمه شدگان برای تحقق اهداف سازمان در انجام تعهداتش، قدردانی کرد.مطالب مرتبط با : انجام وظایف و تعهدات تامین اجتماعی منوط به همکاری همه شرکای سازمان است
دیدگاه شما در مورد : انجام وظایف و تعهدات تامین اجتماعی منوط به همکاری همه شرکای سازمان است

انجام وظایف و تعهدات تامین اجتماعی منوط به همکاری همه شرکای سازمان است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ