• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28636 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 بهمن 1396 - ساعت: 19:19

چاپ

پرسپولیس مهمانی که محبوب هیچ میزبانی نیست


پرسپولیس با معدل 2.66 امتیاز در بازی های خارج از خانه عنوان بهترین تیم مهمان لیگ هفدهم را در اختیار دارد.

به گزارش میانخبر، پرسپولیس با معدل 2.66 امتیاز در بازی های خارج از خانه عنوان بهترین تیم مهمان لیگ هفدهم را در اختیار دارد.


به گزارش ورزش سه، شاگردان برانکو موفق شدند در دوازدهمین دیدار خود که به عنوان مهمان به میدان می روند 3 امتیاز دلچسب دیگر کسب کنند تا بهترین تیم مهمان این فصل باشند. سرخپوشان با دو گل علیپور و احمدزاده میزان خود را 3 بر صفر شکست دادند تا جمع امتیازات خود را به 54 برسانند.

پرسپولیسی ها تا پایان هفته بیست و دوم در 12 دیدار به عنوان مهمان به میدان رفته اند که حاصل کار آنها 10 برد و 2 تساوی بوده است. شاگردان برانکو با 32 امتیاز از این 12 بازی معدل 2.66 امتیاز را برای هر بازی ثبت کرده اند و از این حیث بهترین تیم مهمان لیگ هفدهم تا اینجای کار به شمار می روند.

سرخپوشان که در این فصل به ترتیب در مصاف با تراکتورسازی، نفت تهران، گسترش فولاد، استقلال خوزستان، سایپا، پارس جنوبی جم، سپید رود، فولاد، سیاه جامگان، پیکان و صنعت نفت تیم مهمان بودند، موفق شدند با کسب 3 امتیاز از زمین خارج شوند. آنها مقابل سپاهان با تساوی 2 بر 2 و در برابر فولاد خوزستان با نتیجه یک بر یک متوقف شدند.

شاگردان برانکو در این 12 دیدار 25 گل به ثمر رسانده و تنها 6 گل دریافت کرده و در این 7 دیدار موفق به ثبت کلین شیت شده اند.


منبع : صراط

مطالب مرتبط با : پرسپولیس مهمانی که محبوب هیچ میزبانی نیست
دیدگاه شما در مورد : پرسپولیس مهمانی که محبوب هیچ میزبانی نیست

پرسپولیس مهمانی که محبوب هیچ میزبانی نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ