• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28659 - تاریخ انتشار : جمعه 20 بهمن 1396 - ساعت: 14:49

چاپ
مسئولان در امر معیشت مردم ضعیف عمل کردند/ یکی از آفت‌های انقلاب ریاست‌طلبی و قدرت‌طلبی است

امام جمعه میاندورود:

مسئولان در امر معیشت مردم ضعیف عمل کردند/ یکی از آفت‌های انقلاب ریاست‌طلبی و قدرت‌طلبی است


امام جمعه میاندورود اظهار کرد: امروز مسئولان در امر معیشت مردم ضعیف عمل کردند و اشتغال مناسبی شکل نگرفت و مردم از این موضوع گلایه دارند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انقلاب اسلامی به پشتوانه حضور مردم به پیروزی رسید.

وی با بیان اینکه در این سال‌ها در بخش کشاورزی دستاوردهای زیادی داشتیم، افزود: کشاورزان در تولید موفق بودند اما در صادرات دچار مشکل بودیم وانتظار از مجلس است که قوانین مناسب برای تسهیل در صادرات وضع کند و یا اگر دارد نظارت مناسب برای اجرای صحیح آن داشته باشد.

امام جمعه میاندورود با اشاره به نام‌گذاری امسال به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، خاطرنشان کرد: امروز مسئولان در امر معیشت مردم ضعیف عمل کردند و اشتغال مناسبی شکل نگرفت و مردم از این موضوع گلایه دارند.

محمدنسب یکی از آفت‌های انقلاب را ریاست‌طلبی و قدرت‌طلبی دانست و گفت: صاحبان این انقلاب شما مردم هستید و این شما بودید که این نظام و انقلاب را به‌وجود آوردید؛ ولی نعمت شما هستید.

وی با بیان اینکه رمز موفقیت انقلاب ایمان، وحدت و حضور مردم بود، تصریح کرد: امروز هم با این ویژگی‌ها می شود مشکلات را حل کرد.

خطیب جمعه میاندورود به حجم بالای تولیدات کشاورزی مازندران اشاره کرد و گفت: با وجود این حجم تولیدات کشاورزی کارخانه صنایع تبدیلی در استان کم است و میاندورود به‌دلیل داشتن امکانات زیربنایی مانند فرودگاه، ایستگاه راه آهن و نزدیکی به بندر امیرآباد می‌تواند الگو و پیشگام در این زمینه باشد.

محمدنسب همه مردم را برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد و یادآور شد: هر روز دشمنی آمریکا بیشتر می‌شود و حضور شما در راهپیمایی 22 بهمن باعث قدرت نظام و افزایش نفوذ سیاسی ایران در جهان و امنیت کشور می‌شود و این حضور شما است که دشمن جرات تجاوز به خاک کشور را ندارد.دیدگاه شما در مورد : مسئولان در امر معیشت مردم ضعیف عمل کردند/ یکی از آفت‌های انقلاب ریاست‌طلبی و قدرت‌طلبی است

مسئولان در امر معیشت مردم ضعیف عمل کردند/ یکی از آفت‌های انقلاب ریاست‌طلبی و قدرت‌طلبی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ