• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28661 - تاریخ انتشار : شنبه 21 بهمن 1396 - ساعت: 15:52

چاپ
مردم از آرمان‌های خود دست نمی‌کشند/ باشکوه‌ترین تجلی حضور در 22 بهمن را مردم مازندران رقم خواهند زد

معاون سیاسی و امنیتی مازندران:

مردم از آرمان‌های خود دست نمی‌کشند/ باشکوه‌ترین تجلی حضور در 22 بهمن را مردم مازندران رقم خواهند زد


معاون سیاسی و امنیتی مازندران، اظهار کرد: مردم علی‌رقم مشکلات و گرفتاری‌هایی که در حوزه معیشتی و شغل دارند اما هیچ وقت دست از آرمان‌ها و ارزش‌های خود بر نمی‌دارند.

به گزارش میانخبر، علی‌رضا یونسی ظهر امروز در مراسم افتتاح محوطه و انبار اداره برق میاندورود و نیروگاه گازی بخش خصوصی مهر برق کاسپین، اظهار کرد: بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در حوزه برق علاوه بر اینکه خوکفا شدیم صادرکننده برق هم هستیم.

وی با تاکید بر اینکه بعد از پیروزی انقلاب شاهد دستاوردهای زیادی از جمله دستیابی به 11 علم برتر دنیا انرژی هسته‌ای، شبیه سازی حیوانات، پرتاب ماهواره به فضا، نانوتکنولوژی و بسیاری از دستاوردهای دیگر بودیم، گفت: این دستاوردها بعد از پیروزی انقلاب و در کنار استقلال و آزادی به‌دست آمد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه امروز در سراسر استان پروژه‌های زیادی در حال افتتاح است و در این ایام 790 پروژه با سرمایه بیش از 700 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیدند، خاطرنشان کرد: در طول سال هم پروژه‌های زیادی به ارزش ریالی پنج هزار و 400 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیدند.

یونسی افزود: در کنار حرکت به سمت سازندگی که از شعارهای انقلاب است مقابله با آسیب‌های اجتماعی در دستور کار دولت قرار گرفت و بودجه قابل توجهی در حوزه طلاق، اعتیاد، مناطق آسیب‌پذیر و ... تخصیص داده است.

وی با بیان اینکه عزم دولت برای شکوفایی کشور با همه مشکلات جزم است، گفت: بخش قابل توجهی از مشکلات به فشارهایی که قدرت‌های استکباری به‌وجود می‌آورند برمی‌گردد که حتی روزی توان فروش مقدار نفت تولیدی خود را هم نداشتیم و امروز از این شرایط گذر کردیم.

یونسی در ادامه با اشاره به مشکلات به‌وجود آمده توسط موسسات مالی، تصریح کرد: در استان براساس سیاست‌های نادرست بیش از 400 موسسه مالی راه اندازی شده بود که 120 موسسه مالی فشار زیادی به مردم وارد می‌کردند و پول آنها را نمی‌دادند و دولت ورود پیدا کرد و بیش از 97 درصد آنها ساماندهی شدند.

وی با بیان اینکه 22 بهمن روزی که بهار انقلاب آغاز شد و مردم استان مثل مردم ایران بار دیگر با حضور کم نظیر خود در خیابان‌ها با آرمان‌های امام و انقلاب پیمان می‌بندند، افزود: مردم علی‌رقم مشکلات و گرفتاری‌هایی که در حوزه معیشتی و شغل دارند اما هیچ وقت دست از آرمان‌ها و ارزش‌های خود بر نمی‌دارند.

یونسی در پایان خاطرنشان کرد: در بین انقلاب‌های جهان تنها انقلابی که بیش از 39 سال پایداری کرد و پای آرمان‌های خود ایستاد ایران بود و مردم خواستند که انقلاب پیروز شود، به اسلام برگردند و به آزادی و استقلال برسند و از زیر یوق قدرت‌های بزرگ خارج شوند و این انقلاب استمرار پیدا کند و علی‌رقم شهدای زیادی که دادیم و سختی‌هایی که کشیدیم همچنان از آرمان‌های انقلاب دفاع خواهند کرد و باشکوه‌ترین تجلی حضور در 22 بهمن را مردم مازندران رقم خواهند زد.مطالب مرتبط با : مردم از آرمان‌های خود دست نمی‌کشند/ باشکوه‌ترین تجلی حضور در 22 بهمن را مردم مازندران رقم خواهند زد
دیدگاه شما در مورد : مردم از آرمان‌های خود دست نمی‌کشند/ باشکوه‌ترین تجلی حضور در 22 بهمن را مردم مازندران رقم خواهند زد

مردم از آرمان‌های خود دست نمی‌کشند/ باشکوه‌ترین تجلی حضور در 22 بهمن را مردم مازندران رقم خواهند زد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ