• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28663 - تاریخ انتشار : شنبه 21 بهمن 1396 - ساعت: 18:49

چاپ
130 میلیارد طلب داریم/ چهارمین نیروگاه بخش خصوصی افتتاح شد

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران:

130 میلیارد طلب داریم/ چهارمین نیروگاه بخش خصوصی افتتاح شد


مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران، اظهار کرد: تا پایان سال گذشته طلب ما 67 میلیارد تومان بوده است و امروز به بیش از 130 میلیارد تومان رسیده است.

به گزارش میانخبر، قاسم شهابی در حاشیه مراسم افتتاح نیروگاه گازی بخش خصوصی در میاندورود در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره مقدار بدهی مشترکین برق استان، اظهار کرد: تا پایان سال گذشته طلب ما 67 میلیارد تومان بوده است و امروز به بیش از 130 میلیارد تومان رسیده است که تلاش می کنیم تا پایان سال جاری مقدار طلب خود را به اندازه سال گذشته برسانیم.

وی بیان کرد: برای وصول مطالبات با پیگیری‌های خود از طریق حضور در خانه، کارخانه و ادارات سعی داریم آنها را دریافت کنیم و انتظار داریم مردم و مشترکین مختلف با ما همکاری کنند تا علی‌رقم میل باطنی مجبور به قطع نباشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خاطرنشان کرد: اگر این مطالبات را دریافت نکنیم سال آینده امکان سرمایه گذاری نداریم و بدهی پیمانکاران و طلب همکاران را به طور کامل نمی توانیم پرداخت کنیم.

شهابی با اشاره به حوادث سال گذشته در زمینه قطع برق، گفت: از سال گذشته که ما حوادثی را در استان داشتیم اقدام به مقاوم سازی شبکه کردیم به همین منظور سه پکیج را به مقدار 15 میلیارد تومان ارائه دادیم که با پنج میلیارد موافقت کردند.

وی افزود: در حوزه کاهش تلفات و بهینه سازی شبکه ها، از سال گذشته تا امروز نزدیک به 80 میلیارد تومان هزینه کردیم و شبکه ما نسبت به گذشته پایدارتر شد و همچنین برنامه های زیادی برای سال آینده داشتیم که در حال اجرا است و امیدواریم تا اردیبهشت به پایان برسد.

شهابی یکی از برنامه‌هایی که در حوزه توزیع و برق منطقه‌ای وجود دارد را احداث پیست‌های شستا دانست و گفت: برق منطقه‌ای تلاش‌های زیادی برای احداث این پست‌ها کردند و امیدواریم مشکل نقدینگی آنها تامین شود تا بتوانند پست‌های برق و خطوط 63 کیلوولت که بایستی که برق را به ما تحویل دهند به بهره‌برداری برسد تا دچار مشکل نشویم.

وی افزود: اگر به هر دلیلی نتوانند در برق منطقه‌ای، شبکه بالادستی را برای ما تامین کنند ما هم نمی‌توانیم هدفی را که برای تابستان 97 داریم را تامین کنیم و همچنین از مردم تقاضا داریم در مصرف برق صرفه جویی کنند.

شهابی درباره افتتاح نیروگاه گازی بخش خصوصی در میاندورود، اظهار کرد: امروز چهارمین نیروگاه بخش خصوصی را در میاندورود افتتاح کردیم و دو نیروگاه دیگر تا تابستان سال آینده افتتاح خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با بیان اینکه سرمایه گذار بخش خصوصی است و ما مجوزات لازم را می دهیم، خاطرنشان کرد: یک توافق‌نامه بین ما و آنها نوشته می‌شود که خرید تضمینی به مدت 20 سال را انجام می‌دهیم و تا اینجا هم دولت به تعهدات خود به‌خوبی عمل کرده است و در مدت سه تا چهار سال برگشت سرمایه دارند و به سود می‌رسند و سرمایه‌گذاری بسیار منطقی و ارزشمندی است.مطالب مرتبط با : 130 میلیارد طلب داریم/ چهارمین نیروگاه بخش خصوصی افتتاح شد
دیدگاه شما در مورد : 130 میلیارد طلب داریم/ چهارمین نیروگاه بخش خصوصی افتتاح شد

130 میلیارد طلب داریم/ چهارمین نیروگاه بخش خصوصی افتتاح شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ