• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28667 - تاریخ انتشار : یکشنبه 22 بهمن 1396 - ساعت: 13:15

چاپ
جمهوری اسلامی مردمسالاری و دین سالاری را به ارمغان آورد/ آزادی ولنگاری نیست

فرماندار میاندورود:

جمهوری اسلامی مردمسالاری و دین سالاری را به ارمغان آورد/ آزادی ولنگاری نیست


فرماندار میاندورود اظهار کرد: جمهوری اسلامی دو ارزش بسیار مهم مردمسالاری و دین سالاری را برای ما به ارمغان آورد.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در جمع راهپیمایان 22 بهمن میاندورود با بیان اینکه بهمن 57 نقطه عطف برای اسلام سیاسی و اجتماعی ما است، اظهار کرد: امام در قله تکامل اجتهاد و فقه شیعی قرار داشت و این حرکت از خیلی دور شروع شد و طاغوت زمان را به پایین کشاند به همین دلیل امروز به استقرار جمهوری اسلامی هیچ خدشه‌ای وارد نشد.

وی بیان کرد: امام توانست مشروعیت حکومتی که بر مبنی زور و چماق بود را تغییر دهد و حکومتی بر مبنی باورهای دینی، اسلامی و انقلابی در قالب جمهوری اسلامی ایران شکل داد.

فرماندار میاندورود با بیان اینکه دهه فجر جشن دینی و اسلامی ما و بازخوانی فضای امام است، خاطرنشان کرد: استقلال این نیست که با کشورهای دیگر ارتباط برقرار نکنیم، استقلال یعنی روی پای خود ایستادن و خودمان برای خودمان تصمیم بگیریم.

قادری با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی دو ارزش بسیار مهم مردمسالاری و دین سالاری را برای ما به ارمغان آورد، تصریح کرد: این دو در کنار هم تعریف می‌شوند و از هم حفاظت می‌کنند اگر هر یک از این دو ارزش در جای خود نباشد دچار مشکل خواهند بود.

وی یکی از اصول قانون اساسی که برای آن خون دادیم را آزادی بیان کرد و گفت: آزادی ولنگاری نیست بلکه آن است که با همه تکاثر و اختلاف سلیقه‌هایی که وجود دارد در قالب امروز وحدت داشته باشیم و دشمن را به سطوح بیاوریم.

قادری افزود: اختلاف سلیقه در هر حکومتی وجود دارد اما وقتی به منافع کشور می‌رسیم همه باید یک‌دست باشیم و امروز همه جناح‌ها و جریان‌ها باید در راستای وحدت و منافع جمهوری اسلامی قدم بردارند.مطالب مرتبط با : جمهوری اسلامی مردمسالاری و دین سالاری را به ارمغان آورد/ آزادی ولنگاری نیست
دیدگاه شما در مورد : جمهوری اسلامی مردمسالاری و دین سالاری را به ارمغان آورد/ آزادی ولنگاری نیست

جمهوری اسلامی مردمسالاری و دین سالاری را به ارمغان آورد/ آزادی ولنگاری نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ