• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28680 - تاریخ انتشار : یکشنبه 22 بهمن 1396 - ساعت: 19:20

چاپ

حفظ استقلال، امنیت و آرامش خواسته‌های اصلی مردم است/آمریکا به هیچ یک از خواسته‌های شومش نرسید


سخنگوی قوه قضاییه گفت: یکی از خواسته های مردم ایران این است که عزت استقلال و آزادی شان حفظ شود.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام محسنی اژه‌ای در حاشیه راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه در تهران گفت: یکی از خواسته های مردم ایران این است که عزت استقلال و آزادی شان حفظ شود.

وی افزود: خواسته دیگر مردم این است که زندگی‌شان توآم با امنیت و آرامش در ابعاد مختلف خود باشد و زندگی از لحاظ اقتصادی اشتغال و ازدواج سهل برای جوانان تأمین شود.

سخنگوی قوه قضاییه گفت: اینها چیزهایی است که امروز باید بیشتر از گذشته برای دستیابی به آنها اهتمام ورزید و باید توجه داشت که همین مسائل مواردی است که دشمن آنها را نشانه گرفته و قصد ضربه زدن به نظام از این طریق را دارد.

اژه‌ای گفت: دشمن تلاش می‌کند در کشور سرمایه گذاری و اشتغال ایجاد نشود و می‌خواهد آزادی های مشروع و آزادی هایی که متناسب با فرهنگ و نظام اسلامی است را خدشه دار کند.

وی تصریح کرد: آمریکا و ما در طول چهار دهه گذشته خواسته‌هایی داشته ایم که ما به بخشی از آنها رسیده ایم و آمریکا به هیچ کدام از خواسته هایش نرسیده است.

سخنگوی قوه قضاییه خاطرنشان کرد: آمریکا می‌خواست در مقابل اسلام ناب و اسلام ولایی بایستد و می‌خواست جمهوری اسلامی را در داخل کشور متوقف کند که نتوانست.

وی افزود: آمریکا می‌خواست اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در منطقه نبیند که دید می‌خواست مردم را از نظام مأیوس کند که این مردم مأیوس نشدند. می‌خواست مثل امروز چنینی اجتماعاتی را نداشته باشیم که به هیچ یک از خواسته هایش نرسید و مردم رسیدند.


منبع : دانا

مطالب مرتبط با : حفظ استقلال، امنیت و آرامش خواسته‌های اصلی مردم است/آمریکا به هیچ یک از خواسته‌های شومش نرسید
دیدگاه شما در مورد : حفظ استقلال، امنیت و آرامش خواسته‌های اصلی مردم است/آمریکا به هیچ یک از خواسته‌های شومش نرسید

حفظ استقلال، امنیت و آرامش خواسته‌های اصلی مردم است/آمریکا به هیچ یک از خواسته‌های شومش نرسید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ