• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28755 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 بهمن 1396 - ساعت: 13:09

چاپ
اختصاص 4 میلیارد برای تکمیل پروژه/ جاده رستم‌کلا فروردین 97 کلنگ‌زنی می‌شود

مدیر بندر امیرآباد در مراسم کلنگ‎زنی آسفالت جاده گهرباران:

اختصاص 4 میلیارد برای تکمیل پروژه/ جاده رستم‌کلا فروردین 97 کلنگ‌زنی می‌شود


مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد اظهار کرد: پروژه جاده گهرباران شهرستان میاندورود از سه راه پنبه‌چوله به طول چهار کیلومتر با اعتبار 4 میلیارد تومان تعریض و آسفالت خواهد شد.

به گزارش میانخبر، ظهر امروز با حضور محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود، سیاوش رضوانی مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد، فرماندار میاندورود و مسئولان محلی و منطقه‌ای کلنگ تعریض و آسفالت جاده گهرباران از سه راه پنبه‌چوله به طول چهار کیلومتر زده شد.

سیاوش رضوانی در حاشیه این مراسم با بیان اینکه در سال گذشته 10 کیلومتر از فرودگاه تا سه راه پنبه‌چوله روکش آسفالت انجام دادیم، اظهار کرد: کار ما در دریا است اما به‌دنبال بالا بردن زیرساخت‌های بندر هستیم و این یک موضوع اجتماعی نیز هست که مورد تاکید وزیر راه قرار گرفت تا ما هم در این موضوع سهم داشته باشیم.

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد، افزود: در ادامه پروژه قبلی در این مسیر از سه راه پنبه‌چوله به طول چهار کیلومتر با اعتبار 4 میلیارد تومان تعریض و آسفالت خواهد شد.

رضوانی تصریح کرد: امیدواریم با این کار تصادفات در این مسیر کمتر شود و همچنین کشاورزان و ساکنین منطقه بتوانند از آن بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه دو طرف جاده باید تعریض و هم سطح جاده شود و برای این‌کار پیمانکار تعیین شده و از امروز کار خود را شروع خواهد کرد، گفت: قرار داد ما برای تکمیل پروژه 15 ماه است و به‌دنبال آن هستیم که کار به درستی انجام شود.

رضوانی درباره سابقه بندر امیرآباد در ساخت جاده، اظهار کرد: تعریض و آسفالت جاده در گذشته از رستم کلا به کمربندی بهشهر به طول 12 کیلومتر و با اعتبار 16 میلیارد تومان انجام شد و 8 کیلومتر دیگر در 20 فروردین 97 کلنگ آن را می‌زنیم تا مشکلات آن منطقه هم حل شود.مطالب مرتبط با : اختصاص 4 میلیارد برای تکمیل پروژه/ جاده رستم‌کلا فروردین 97 کلنگ‌زنی می‌شود
دیدگاه شما در مورد : اختصاص 4 میلیارد برای تکمیل پروژه/ جاده رستم‌کلا فروردین 97 کلنگ‌زنی می‌شود

اختصاص 4 میلیارد برای تکمیل پروژه/ جاده رستم‌کلا فروردین 97 کلنگ‌زنی می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ