• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 28774 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 بهمن 1396 - ساعت: 16:59

چاپ
تصمیمات غیرکارشناسی گذشته باعث زحمت ما شده است/ سورک همچنان بی‌بهره از سالن مناسب

در جلسه هم‌اندیشی روسای هیات‌ها با دامادی مطرح شد؛

تصمیمات غیرکارشناسی گذشته باعث زحمت ما شده است/ سورک همچنان بی‌بهره از سالن مناسب


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود با اشاره به سالن‌های ساخته شده و نیمه کاره شهرستان، بیان کرد: برخی تصمیمات ناثواب و غیرکارشناسی و غیرآمایشی در گذشته باعث ایجاد زحمت برای ما در این روزها شده است.

به گزارش میانخبر، مختار مهدوی در نشست هیات‌های ورزشی میاندورود با محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات و ظرفیت‌های شهرستان، اظهار کرد: در زمان ورود به شهرستان سعی کردیم ابتدا هیات‌ها را ساماندهی کنیم تا تحرک بیشتری داشته باشند.

وی با اشاره به سالن‌های ساخته شده و نیمه کاره شهرستان، بیان کرد: برخی تصمیمات ناثواب و غیرکارشناسی و غیرآمایشی در گذشته باعث ایجاد زحمت برای ما در این روزها شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود، خاطرنشان کرد: زمانی که بودجه به اندازه کافی وجود داشت در سورک سالنی ساخته نشد و امروز که با کمبود بودجه و مخالفت با کلنگ‌زنی مواجه هستیم با این همه به‌دنبال بازسازی و بهسازی سالن ورزشی سورک هستیم.

معاون ورزش‌های همگانی مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران نیز در این مراسم اظهار کرد: از زمانی که مهدوی در میاندورود حضور پیدا کرد اهداف اداره کل به خوبی اجرا شد.

عادل عالیشان افزود: سلامت عمومی جامعه در ورزش همگانی است و باید به این هیات توجه بیشتری شود و این نیاز وظیفه مسئول این هیات را سنگین می‌کند.

مسئول هیات جانبازان و معلولان میاندورود نیز با تشکر از زحمات مهدوی در چند سال گذشته، گفت: زمینه و بسترها در میاندورود وجود دارد و نیاز به تجهیزات داریم، چون رفت و آمد برای معلولان سخت است که بخواهند برای تمرین به شهرستان دیگر بروند.

علیجان علیخانی مسئول جدید ورزش همگانی میاندورود و عضو شورای شهر سورک با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر اینکه ورزش همگانی باید نقشه راه مسئولان باشد، تصریح کرد: مهدوی از مدیران خوب و پرتلاش میاندورود است و مهمترین دغدغه ما سالن ورزشی در شهر سورک به‌عنوان مرکز شهرستان است.

محمد دامادی نیز در این مراسم با تسلیت به خانواده دباغی و جامعه ورزش استان، اظهار کرد: در کنار زحماتی که مدیران ورزشی می‌کشند مشکلات هم داریم و این نیست که مدیران ضعیف هستند بلکه از نظر بودجه دچار مشکل هستیم و با این اوضاع کسی از مهدی گلایه ندارد جای خوشحالی است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تیم های ورزشی از ما انتظار کمک دارند و این انتظار به حق هم است اما اگر بخواهم به تیم‌های ورزشی ساری و میاندورود کمک کنم و پیگیر باشم هر روز در این زمینه کار کنم باز هم وقت کم می‌آورم.دیدگاه شما در مورد : تصمیمات غیرکارشناسی گذشته باعث زحمت ما شده است/ سورک همچنان بی‌بهره از سالن مناسب

تصمیمات غیرکارشناسی گذشته باعث زحمت ما شده است/ سورک همچنان بی‌بهره از سالن مناسب تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ