• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28871 - تاریخ انتشار : دوشنبه 30 بهمن 1396 - ساعت: 16:01

چاپ

همه محل‌های احتمالی تصویربرداری‌ شد/ هنوز لاشه هواپیما رؤیت نشده است


وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از مکانی که اعلام شده بود تلفن همراهی روشن شده تصویربرداری صورت گرفته است، گفت: تصاویر این منطقه از سمت سمیرم تا قله بوده که هنوز هیچ عکسی مبنی بر پیدا شدن لاشه هواپیما وجود ندارد.

به گزارش میانخبر،رعباس آخوندی بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کل محدوده‌ای که هواپیمای تهران-یاسوج سقوط کرده به 3 قسمت تقسیم شده و صدها عکس توسط پهپادها گرفته شده اما هنوز هیچ اثری از لاشه هواپیما پیدا نشده است.

وی افزود: تمام محدوده مورد نظر از سمت سمیرم تا یاسوج تا ارتفاع 10 هزار پایی به صورت کامل بررسی شده و از تمام شیارها و مکان‌هایی که احتمال می‌رفت هواپیما در آنجا باشد بررسی‌هایی صورت گرفت اما هنوز لاشه هواپیما پیدا نشده است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از مکانی که اعلام شده بود تلفن همراهی روشن شده تصویربرداری صورت گرفته است، گفت: تصاویر این منطقه از سمت سمیرم تا قله بوده که هنوز هیچ عکسی مبنی بر پیدا شدن لاشه هواپیما وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: گروه‌های هلال‌احمر و گروه‌های در منطقه حضور داشته و بررسی‌های لازم را در این راستا انجام می‌دهند اما تا این لحظه موضوع در ابهام کامل است و منتظر هستیم تا گزارش ستاد بررسی سوانح ارائه شود؛ ستاد بررسی سوانح متشکل از 11 گروه است که تمام موارد را از جمله هواپیما و موقعیت هواپیما و فرودگاه و سیستم‌های ارتباط بین برج و رادار مرکزی را بررسی کرده است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : همه محل‌های احتمالی تصویربرداری‌ شد/ هنوز لاشه هواپیما رؤیت نشده است
دیدگاه شما در مورد : همه محل‌های احتمالی تصویربرداری‌ شد/ هنوز لاشه هواپیما رؤیت نشده است

همه محل‌های احتمالی تصویربرداری‌ شد/ هنوز لاشه هواپیما رؤیت نشده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ