• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28875 - تاریخ انتشار : دوشنبه 30 بهمن 1396 - ساعت: 16:09

چاپ

ضرورت ارزیابی موفقیت‌ها و ضعف‌ها برای جبران کاستی‌های گذشته در آستانه چهل سالگی انقلاب


عضو مجمع تشخیص نظام گفت: ما در آستانه چهل سالگی انقلاب هستیم و ارزیابی از موفقیت‌ها و ضعف‌ها و برنامه‌ریزی با عزم ملی برای جبران کاستی‌های گذشته در همه حوزه‌ها از جمله حوزه عدالت لازم است.

به گزارش میانخبر، مجید انصاری عضو مجمع تشخیص نظام عصر امروز (دوشنبه) در حاشیه مراسم ختم فرزند احمد توکلی و در پاسخ به سوال خبرنگار فارس پیرامون بیانات روزگذشته رهبر معظم انقلاب پیرامون عقب ماندگی در حوزه عدالت اظهار داشت: فرمایشات رهبری بسیار جامع و با تحلیل جامعی از مسائل بود.

وی افزود: ایشان بر روی خدمات و دستاوردهای نظام، مطالبات اساسی مردم و اقداماتی که باید برای آینده انقلاب انجام داد، تاکید کردند.

انصاری ادامه داد: بخشی از این صحبت‌ها تکیه بر موضوع عدالت اجتماعی بود و فکر می‌کنم فرمایشات مقام معظم رهبری می‌تواند مبنای گفت‌و گوی ملی بین جریانات سیاسی و مسئولان باشد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه شخصا معتقدم محورهای این صحبت می‌تواند مبنای بررسی‌های بیش تر قرار بگیرد، گفت: ما در آستانه چهل سالگی انقلاب هستیم و ارزیابی از موفقیت‌ها و ضعف‌ها و برنامه‌ریزی با عزم ملی برای جبران کاستی‌های گذشته در همه حوزه‌ها از جمله حوزه عدالت لازم است.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : ضرورت ارزیابی موفقیت‌ها و ضعف‌ها برای جبران کاستی‌های گذشته در آستانه چهل سالگی انقلاب
دیدگاه شما در مورد : ضرورت ارزیابی موفقیت‌ها و ضعف‌ها برای جبران کاستی‌های گذشته در آستانه چهل سالگی انقلاب

ضرورت ارزیابی موفقیت‌ها و ضعف‌ها برای جبران کاستی‌های گذشته در آستانه چهل سالگی انقلاب تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ