• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28907 - تاریخ انتشار : سه شنبه 01 اسفند 1396 - ساعت: 18:37

چاپ

آشوب‌های شب گذشته در تهران به هر بهانه‌ای که باشد محکوم است/ مردم انتظار برخورد با اخلالگران نظم و امنیت را دارند


نماینده اصلاح‌طلب مجلس گفت: آشوب‌های شب گذشته در منطقه پاسداران تهران به هر بهانه‌ای که باشد محکوم است و مردم انتظار دارند تا برخورد لازم با برهم‌زنندگان نظم و امنیت جامعه صورت گیرد.

به گزارش میانخبر، محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آشوب‌های شب گذشته در منطقه پاسداران تهران گفت: بر هم زدن امنیت و آسایش مردم به هر دلیل و بهانه‌ای که باشد محکوم است و اگر این افراد خواسته به حق و منطقی هم داشته باشند باید از مجاری قانونی خواسته خود را پیگیری کنند. 

وی افزود: ما هزینه‌های زیادی را برای تأمین امنیت مردم داده‌ایم و نیروی انتظامی در این راه شهدای زیادی را تقدیم کرده است. 

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس اظهار داشت: مردم انتظار دارند تا مجموعه نظام برخورد لازم را با برهم‌زنندگان امنیت مردم در شب گذشته داشته باشد تا دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.  

قمی خاطرنشان کرد: در دستگاه‌های اطلاعاتی با رصد به موقع اقدامات این‌گونه افراد، از تکرار اینگونه حوادث در کشور جلوگیری کند و نیروی انتظامی نیز برخورد لازم را با برهم زنندگان نظم و امنیت جامعه داشته باشد. 

وی در پایان با اشاره به شهادت سه نفر از پرسنل نیروی انتظامی و یک نفر از نیروهای بسیجی گفت: شهادت این افراد را به خانواده‌های آنان تسلیت عرض می‌‌کنم و برای بازماندگان آنها صبر و ارج را از خداوند مسئلت دارم. 


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : آشوب‌های شب گذشته در تهران به هر بهانه‌ای که باشد محکوم است/ مردم انتظار برخورد با اخلالگران نظم و امنیت را دارند
دیدگاه شما در مورد : آشوب‌های شب گذشته در تهران به هر بهانه‌ای که باشد محکوم است/ مردم انتظار برخورد با اخلالگران نظم و امنیت را دارند

آشوب‌های شب گذشته در تهران به هر بهانه‌ای که باشد محکوم است/ مردم انتظار برخورد با اخلالگران نظم و امنیت را دارند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ