• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28946 - تاریخ انتشار : جمعه 04 اسفند 1396 - ساعت: 21:08

چاپ

توصیه زاکانی به مسئولان برای حل مشکلات


نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: آتش به اختیاران می‌توانند با حضور در چارچوب جمهوری اسلامی شرایطی را به وجود آورند تا در ارتقای فرهنگ ایرانی اسلامی مؤثر باشند.

 به گزارش میانخبر،علیرضا زاکانی عصر دیروز در حاشیه همایش «اصحاب حق» در جمع خبرنگاران اظهار کرد: کشور برای رسیدن به اهداف خود باید از الگوها و تعاریف ایرانی اسلامی استفاده کند.

وی افزود: برخی از افراد سعی دارند برای رسیدن به موفقیت در تمامی زمینه‌هایفرهنگی، سیاسی و یا اجتماعی از تعاریف غربی استفاده کنند و الگوبرداری از غرب را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس بیان کرد: برای پیشرفت کشور موظف هستیم از تعاریف و فرامین اسلامی بهره‌مند شویم و رسیدن به رضای خدا هدف و الگو قرار دهیم.

وی خاطرنشان کرد: مسؤولان در برخی شرایط می‌توانند با برنامه‌ریزی دقیق موجب شوند تا مشکلات برطرف شوند از طرفی مردم نیز می‌توانند فعالیت خود را تحت اقدامات آتش به اختیاران در چارچوب مشخص انجام دهند که به ارتقای فرهنگ کشور کمک شایانی خواهد داشت.
زاکانی با اشاره به اینکه تمام مردم موظف هستند تأمل کنند، گفت: با حرکت‌های خودجوش و استفاده از ظرفیت‌های داخلی می‌توانیم کمک کنیم تا به موفقیت چشم‌گیری در مباحث مختلف دست پیدا کنیم.

منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : توصیه زاکانی به مسئولان برای حل مشکلات
دیدگاه شما در مورد : توصیه زاکانی به مسئولان برای حل مشکلات

توصیه زاکانی به مسئولان برای حل مشکلات تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ