• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 28953 - تاریخ انتشار : جمعه 04 اسفند 1396 - ساعت: 21:46

چاپ

درخواست‌از وزیر اطلاعات‌ برای برخورد با احمدی‌نژاد


«در شرایطی که مردم داغدار از دست دادن هموطنان در سانحه هوایی و شهادت جمعی از نیروهای مخلص نظام و رهبری هستند، آقای احمدی‌نژاد به ساحت شورای نگهبان و رهبر معظم انقلاب توهین کرده است».
 به گزارش میانخبر،عبدالحمید خدری در پایان جلسه علنی امروز (پنج‌شنبه) مجلس در تذکری به قوه قضاییه، گفت: از وزیر اطلاعات و قوه قضاییه استدعا داریم که با این شخص معلوم‌الحال برخورد قاطع کنند.


این نماینده مجلس یادآور شد: اگر آن روزی که او در خانه ملت و از طریق خانه ملت به مردم و نمایندگان توهین می‌کرد، مجلس در حرکت انقلابی طرح عدم کفایت او را تقدیم می‌نمود امروز کار به اینجا کشیده نمی‌شد.

خدری احمدی‌نژاد را شخصی «معلوم‌الحال» و «ناقص‌العقل» خواند و گفت که او امروز هر کاری می‌خواهد می‌کند اما هیچ یک از مسئولان و نهادهای امنیتی با او برخوردی نمی‌نمایند.

وی در پایان گفت:‌ این اتفاقات همچون مثال معروف است که «خوبی که از حد بگذرد نادان گمان بد ‌برد» انتظار ما این است که با این فرد برخورد صورت گیرد.

نماینده بوشهر در پایان در تذکری به رییس‌جمهور و معاون اولش، گفت: رییس‌جمهور در مناظرات انتخاباتی تصریح کرد که ته‌لنجی قاچاق نیست. علیرغم این صحبت مدتی است که به دلیل بی‌تدبیری در استان بوشهر، ‌معیشت و آرامش مردم بخصوص در ماه‌های پایان سال به مخاطره افتاده است. تقاضای ما این است که هر چه سریعتر این مشکل مرتفع شود.
 


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : درخواست‌از وزیر اطلاعات‌ برای برخورد با احمدی‌نژاد
دیدگاه شما در مورد : درخواست‌از وزیر اطلاعات‌ برای برخورد با احمدی‌نژاد

درخواست‌از وزیر اطلاعات‌ برای برخورد با احمدی‌نژاد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ