• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29000 - تاریخ انتشار : سه شنبه 08 اسفند 1396 - ساعت: 16:14

چاپ

آخرین عرضه اولیه سال جاری بورس تهران در هفته آینده


معاون بازار شرکت بورس اوراق بهادار تهران، از عرضه اولیه شرکت پرداخت الکترونیکی با نام تجاری «سپ» در هفته آینده خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی صحرایی از عرضه اولیه سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با نام تجاری «سپ» در هفته آینده خبر داد و گفت: درج شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با نماد (سپ) در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده برای نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران پیش‌تر انجام شده بود که در صورت برگزاری معارفه و تکمیل مدارک ‌درخواستی در هفته آینده عرضه اولیه خواهد شد.

وی همچنین روش این عرضه را ثبت سفارش دفتری یا «بوک بیلدینگ» اعلام کرد و گفت: در روز عرضه اولیه بر اساس قانون 10 درصد از سهام شرکت پرداخت الکترونیک سامان به روش ثبت سفارش دفتری و با دامنه قیمتی مشخص وارد بازار خواهد شد.

شرکت پرداخت الکترونیک سامان که در تاریخ سوم آبان ماه امسال با شماره 11541 موفق به پذیرش در بورس شده‌ بود در حوزه «کامپیوتر و فعالیت‌های مربوط به آن»، گروه و طبقه «‌‌مشاوره مربوط به نرم افزار و عرضه نرم افزار» فعال است.

«سپ» در راستای توسعه فعالیت‌ها و کسب و کار خود و با هدف امکان دسترسی گسترده به انواع روش‌های تأمین مالی، حضور در بورس اوراق بهادار را به عنوان یکی از مهمترین برنامه‌های استراتژیک خود، هدف قرار داده است.

این شرکت با سرمایه 180 میلیارد تومانی با شراکت عمده بانک سامان و بانک رفاه، رتبه دوم سهم از بازار خدمات پرداخت الکترونیک کشور را از طریق بسترهای دستگاه کارت‌خوان‌ (POS)، درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) و درگاه پرداخت موبایلی (#724*) در اختیار دارد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : آخرین عرضه اولیه سال جاری بورس تهران در هفته آینده
دیدگاه شما در مورد : آخرین عرضه اولیه سال جاری بورس تهران در هفته آینده

آخرین عرضه اولیه سال جاری بورس تهران در هفته آینده تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ