• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29005 - تاریخ انتشار : سه شنبه 08 اسفند 1396 - ساعت: 16:23

چاپ

مأموریت‌های سخت، محـک بسیار جــدی برای نیروهــای توانمند یگـان ویژه است


فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: مأموریت‌های مهم و سخت از جمله ناآرامی های دی ماه و حوادث اخیر خیابان پاسداران محک بسیار جدی برای نیروهای توانمند یگان ویژه بود.

به گزارش میانخبر، سردارحسن کرمی فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در آیین اختتامیه پنجمین جشنواره فرهنگی ورزشی یگان های ویژه ناجا در مشهد مقدس با اشاره به تأثیر ورزش در آمادگی نیروها اظهار داشت: با توجه به ضرورت آمادگی یگان ویژه برای جابه جایی و انجام مأموریت های مختلف تحقق این هدف نیازمند بالا بودن توان جسمانی است.

وی افزود: یکی از برنامه های یگان ویژه افزایش آمادگی جسمانی نیروهای در حال خدمت در این یگان است تا بتوانند در کمترین زمان ممکن مأموریت ها را به انجام برسانند، همچنین در صورت زمانبر شدن عملیات، نیروها توان انجام ساعت ها ایستادگی در انجام مأموریت و حمل تجهیزات مختلف و سنگین برای زمان طولانی را داشته باشند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا ادامه داد: طبق ارزیابی های صورت گرفته سطح مسابقات یگان ویژه بسیار بالاتر از سایر نهادها بوده و روحیه آمادگی، نشاط و شادابی در یگان ها حاکم است، افراد حاضر در رقابت های ملی یگان ویژه می توانند موجی از شادی، نشاط و آمادگی را پس از حضور در یگان خود به دیگر نیروها انتقال دهند.

کرمی تأکید کرد: نیروهای یگان ویژه به هر میزان که جسم و بدن سالمی داشته باشند علاوه بر اینکه مأموریت های خود را به خوبی انجام می دهند میزان یادگیری آنها نیز افزایش می یابد، تلاش همه ما این است که در کنار ورزش و آمادگی جسمانی، روحیه با نشاط و شادابی داشته باشیم و با این روحیه خوب در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم.

این مقام ارشد انتظامی در سخنان خود به مأموریت های سخت یگان ویژه اشاره کرد و بیان داشت: ناآرامی های دی ماه امسال و حادثه خیابان پاسداران در روزهای اخیر محک بسیار جدی برای نیروهای توانمند یگان ویژه بود تا بار دیگر اقتدار ناجا را به رخ مخلان نظم و امنیت بکشند.

وی گفت: در ناآرامی های دی ماه ، ما در بیش از هفتاد نقطه از کشور مأموریت کنترل اجتماعات غیرقانونی داشتیم که بحمدلله با اقتدار مثال زدنی نیروهای توانمند یگان ویژه هیچ گونه حادثه خاصی را شاهد نبودیم و این مأموریت خطیر در نهایت با موفقیت به پایان رسید.

فرمانده یگان های ویژه ناجا خاطرنشان کرد: در حادثه خیابان پاسداران نیز عده ای معاند و سودجو از فرصت پیش آمده سوء استفاده کرده و مدتی آرامش را از اهالی این خیابان گرفتند و متأسفانه ناجوانمردانه تعدادی از پرسنل غیور، مقتدر و مظلوم نیروی انتظامی را به شهادت رساندند در این حادثه نیز پلیس ویژه پس از خویشتن داری های لازم در نهایت، مقتدرانه به این غائله خاتمه داد.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : مأموریت‌های سخت، محـک بسیار جــدی برای نیروهــای توانمند یگـان ویژه است
دیدگاه شما در مورد : مأموریت‌های سخت، محـک بسیار جــدی برای نیروهــای توانمند یگـان ویژه است

مأموریت‌های سخت، محـک بسیار جــدی برای نیروهــای توانمند یگـان ویژه است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ