• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29039 - تاریخ انتشار : سه شنبه 08 اسفند 1396 - ساعت: 18:54

چاپ

ابطحی: انسان عاقل از خلع سلاح ناجا دم نمی‌زند


عضو فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: پس از محدودیت‌های موشکی دست ما بسته خواهد شد و از آنجایی که دیگر توانایی دفاع از خود را نخواهیم داشت ...

به گزارش میانخبر، سیدمحمدجواد ابطحی، عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به برخی اخبار منتشره از سوی رسانه‌های اصلاح طلب مبنی بر اینکه بهتر است ایران برای اعتمادسازی و جدا کردن مسیر اروپا از آمریکا باب مذاکرات موشکی را با اروپایی‌ها آغاز کند، اظهار داشت: متاسفانه اخبار نگران کننده‌ای وجود دارد که برخی از مسئولان با هدف برون رفت از چالش‌ها و ابرچالش‌های جامعه فکر می‌کنند اگر بر سر بعضی از مسائلی که جمهوری اسلامی بر روی آن حساس است با استکبار جهانی مذاکره کند آن موضوع حل می‌شود.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور در بحث برجام حتی آب آشامیدنی کشور را هم به این توافق نامه گره زده بود، افزود: آقایان این نگاه را دارند که تعامل با دنیای استکبار باعث می‌شود تا آن‌ها دست از کینه توزی و ستیز با جمهوری اسلامی بردارند این در حالی است که آموزه‌های قرآنی به ما می‌گوید مراقب باشید چرا که دشمن تا شما را کافر نکند دست بردار نخواهد بود.

ابطحی با بیان اینکه پیشینه آمریکا و تعامل این کشور با سایر کشور‌ها حاکی از زیاده خواهی‌های ایالات متحده در طول تاریخ است، تصریح کرد: آمریکایی‌ها همواره به دنبال منافع خود هستند و به هیچ وجه حکومت‌های انقلابی را نمی‌پذیرند چه برسد به نظام جمهوری اسلامی که پایگاه انقلاب معنوی در دنیا شده است از این رو از هر ترفندی برای اعمال فشار علیه کشورمان استفاده می کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی به راه انداختن جنگ‌های متعدد، ناتو‌ی فرهنگی، تحریم و ... را از جمله توطئه‌های دشمن علیه جمهوری اسلامی در طی سال‌های گذشته برشمرد و یادآور شد: آقایان باید ساده اندیش و سهل انگار باشند که تصور کنند در صورت اعمال محدودیت‌ها بر سر حوزه دفاعی و موشکی، مستکبران دست از سر ما برمی دارند چرا که نه تنها این اتفاق نخواهد افتاد که اوضاع بدتر نیز خواهد شد.

ابطحی ادامه داد: پس از محدودیت‌های موشکی دست ما بسته خواهد شد و از آنجایی که دیگر توانایی دفاع از خود را نخواهیم داشت برای دشمن یک لقمه چرب و نرم خواهیم بود و به راحتی می‌تواند ما را ببلعد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بنابراین مطرح کردن گشودن باب مذاکرات موشکی با اروپایی‌ها از سوی برخی در داخل ناشی از بعضی از جوسازی‌ها یا تحت تاثیر برخی از فشارها دانست وگرنه انسان عاقل صحبتی که منجر به خلع سلاح شدنش شود را مطرح نخواهد کرد.


منبع : جهان نیوز

مطالب مرتبط با : ابطحی: انسان عاقل از خلع سلاح ناجا دم نمی‌زند
دیدگاه شما در مورد : ابطحی: انسان عاقل از خلع سلاح ناجا دم نمی‌زند

ابطحی: انسان عاقل از خلع سلاح ناجا دم نمی‌زند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ