• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
آخرین اخبار

کد خبر : 29102 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 10 اسفند 1396 - ساعت: 22:39

چاپ

دستگیری یک گوشی‌دزد در ورزشگاه آزادی


مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت که یک نفر که در ورزشگاه، اقدام به دزدیدن گوشی‌های موبایل می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش میانخبر، سعید فتاحی درباره پرتاب نارنجک در ورزشگاه آزادی پس از پایان دربی 86 گفت: این افراد تماشاگرنما بودند و اصلاً عاشق و هوادار پرسپولیس نبودند. نمی‌دانم چرا این اتفاقات رخ می‌دهد. در دقیقه 90 هم دو تماشاگر با هم درگیر شدند. ما واقعاً به آنها احترام می‌گذاریم. می‌توانستیم بین هواداران را خالی کنیم اما بین آنها نرده کشیدیم. سر 6،5 هوادار و بینی یک نفر شکست.

وی در مورد این اتفاقات مقابل اینفانتینو گفت: الان به همین اشاره کردم. مطمئنم کسانی که این کار را انجام دادند، هواداران پرسپولیس نبودند چون هوادار پرسپولیس از این کارها نمی‌کند.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال در مورد درخواست مهدی رحمتی از هواداران استقلال برای عدم پرتاب سنگ توسط آنها تصریح کرد: هواداران این سنگ‌ها را از زیر صندلی‌ها که بتنی هستند، کَندند. گزارش این اتفاقات را به کمیته انضباطی ارسال می‌کنیم و این کمیته باشگاه را جریمه می‌کند. بعد می‌گویند فدراسیون می‌خواهد حق فوتبال را از باشگاه‌ها بگیرد. دیگر باید چه کنیم؟ بازی‌ها را به استان دیگری بفرستیم؟ مردم باید این مسائل را رعایت کنند.

فتاحی با تشکر از مهدی رحمتی خاطرنشان کرد: دست او درد نکند. این اتفاقات واقعاً بد است. ما می‌خواهیم ثابت کنیم که می‌توانیم بهترین میزبانی را داشته باشیم. اکنون این اتفاقات را چگونه توجیه کنیم؟

وی در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه آیا این آخرین دربی خواهد بود که تماشاگران دو تیم به تعداد برابر به ورزشگاه می‌آیند یا خیر، گفت: سازمان لیگ چنین درخواستی کرده و تاج هم قبول کرده است. داریم ساز و کار این مسئله را آماده می‌کنیم تا سال آینده چنین کاری انجام دهیم.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر با تشکر از نیروی انتظامی و صدا و سیما اظهار داشت: از همه نهادهایی که به برگزاری این بازی کمک کردند،‌ تشکر می‌کنم. به ما گزارش دادند که روز گذشته (چهارشنبه) سه نفر و امروز هم چند نفر دیگر به علت فروش بلیت در بازار سیاه دستگیر شده‌اند. همچنین فردی که در ورزشگاه گوشی تلفن همراه را می‌دزدید دستگیر شد.


منبع : مشرق نیوز

مطالب مرتبط با : دستگیری یک گوشی‌دزد در ورزشگاه آزادی
دیدگاه شما در مورد : دستگیری یک گوشی‌دزد در ورزشگاه آزادی

دستگیری یک گوشی‌دزد در ورزشگاه آزادی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ